1. Anasayfa
  2. Liste
Trendlerdeki Yazı

En İyi Mobil Uygulamalar – Ağustos 2020

En İyi Mobil Uygulamalar – Ağustos 2020
0

İçindekiler

Google Play ve App Store üzerinden milyonlarca mobil uygulamaya erişmek mümkün. Fakat bu kadar fazla uygulama karışıklığı içinden yararlı uygulamaları gözümüzden kaçırabiliyoruz. Her ay sitemiz üzerinden yayınlayacağımız en iyi mobil uygulamalar içeriğimizde işinize yarayabilecek Android ve İOS uygulamaları keşfedebilirsiniz. 

Dolby On – Yüksek Kaliteli Ses Kayıt Uygulaması

Listemizin ilk uygulaması Dolby On bir ses kayıt uygulaması. Telefonunuz üzerinden daha kaliteli ses kayıtları almanız için tasarlanmış bir uygulama. Özellikle bir müzik aleti çalıyorsanız performanslarınızı bu uygulama ile çok daha iyi bir şekilde kayıt etmeniz mümkün. Uygulama kaydettiği sese bazı özel işlemler uygulayarak daha kaliteli olmasını sağlıyor. Bu kalite farkını karşılaştırma seçeneği ile kolayca anlayabiliyorsunuz. 

Uygulama arayüzü içinde dilerseniz video kaydedebiliyorsunuz. Böylece videolarınızın ses kalitesi artmış oluyor. Uygulama videodaki gereksiz gürültüyü azaltabiliyor.  Dolby On içerisinde video kaydetmenin yanı sıra canlı yayın yapma olasılığı da sunuyor. Eğer bir müzik yayını açmak isterseniz yayınınızı bu uygulama sayesinde Twitch ve YouTube üzerinden kolayca yayınlayabilirsiniz. Uygulama hem Android için hem İOS için yayınlanmış durumda.

Mi Control Center – Bildirim Çubuğu Özelleştirme Uygulaması

Bir İOS kullanıcısı olarak bazen Android’deki özelleştirme seçeneklerini kıskanmıyor değilim. Android cihazınızın bildirim çubuğunun daha güzel hale getirmek isteyenler için Mi Control Center tam aradıkları uygulama diyebilirim. 

Uygulama ile bildirim çubuğunuzu istediğiniz gibi özelleştirebiliyorsunuz. Uygulamada dilerseniz iPhone’lardan alışık olduğumuz bir özelliği Android telefonunuza getirebiliyorsunuz. Bu özellik ile sağ taraftan aşağı kaydırdığınızda kontrol paneli. Sol taraftan aşağı kaydırdığınızda ise bildirimleri görmeniz mümkün. Uygulama tahmin edebileceğiniz gibi sadece Android için mevcut. 

Firefox ScreenshotsGo – Ekran Görüntüsü Uygulaması

Telefonda çok fazla ekran görüntüsü alıyor ve daha sonra aradığınız ekran görüntüsünü bulmakta zorlanıyorsanız bu uygulama tam size göre. Firefox tarafından geliştirilen bu uygulama sayesinde aldığınız ekran görüntülerini bir yere topluyor ve arama yapabiliyorsunuz. Yazdığınız kelime hangi ekran görüntülerinde geçiyorsa hemen buluyor.

Bu güzel uygulamanın işe yarayabilecek bir özelliği daha mevcut. Aldığınız ekran görüntüsündeki yazıları isterseniz yazıya dökebiliyor. Resimdeki yazıları kopyalamak işinize yarayabilir. En iyi mobil uygulamalar listemizin son içeriği buydu. Bu güzel uygulama maalesef sadece Android için bulunduğunu belirtelim.

En iyi mobil uygulamalar listemizin sonuna geldik. İyi bir müzik indirme uygulaması arıyorsanız bu yazımıza bakabilirsiniz.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir