1. Anasayfa
 2. Liste

En İyi Fitness Uygulaması – Evde Ücretsiz Mobil Egzersiz Uygulamaları

En İyi Fitness Uygulaması – Evde Ücretsiz Mobil Egzersiz Uygulamaları
En İyi Fitness Uygulaması
0

İçindekiler

En iyi fitness uygulamaları araştırılmasındaki artışların ana sebebi belli. Dünyayı kasıp kavuran pandemi süreci yüzünden insanlar hareketsiz bir hayata mecbur kaldı. E tabii böyle bir durumun yaptırımı olarak da yağlanma ve kilo alma sorunları baş göstermeye başladı. İnsanlar bu sürecin beklenilenden daha uzun süreceğini anlayınca memnun olmadıkları bu durumdan kurtulmak için bir yol aramaya başladılar ve bu yol spor salonlarının kalabalık olmasından kaynaklı olarak vücut geliştirme ya da fitness uygulamalarından geçmeye başladı. Gelin hep beraber bu yazımızda sizlere fayda sağlayabileceğini düşündüğümüz birkaç uygulamadan bahsedelim.

En İyi Fitness Uygulamaları

Madde madde saymaya ve açıklamaya başlamadan önce birkaç püf noktayı hatırlatmakta ve anlatmakta fayda var. Öncelikle hangi uygulamayı kullanırsanız kullanın var olan beslenme alışkanlıklarınızda değişikliğe gitmediğiniz sürece istediğiniz forma veya bedene kavuşmak hayal olarak kalacaktır. Diğer bir önemli nokta ise, hayatınızda pandemiden önce de düzenli olarak spora yer vermediyseniz hızlı sonuç elde edeceğinizi düşünerek kendinizi zorlamamanız. Bu püf noktalara da değindiğimize göre artık en iyi fitness uygulamalarının sıralamasına geçebiliriz. Bu sıralamada ilk baz aldığımız noktanın ücretsiz fitness uygulaması olması olduğunu unutmayınız.

Fitwell

Bu uygulamayı kullanmayı tercih edenlerin genel hedefi kas kütlesi kazanmak yerine daha fit bir görünüme sahip olmaktır. Bu yüzden ana işlevi sağlıklı beslenme, yağ yakma ve zayıflama gibi konularda kullanıcılarına yardım sağlamaktır. Fitwell uygulaması tamamen ücretsiz bir uygulama değidir. Uygulama içi satın almalar içermektedir. Bazı kullanıcılar Fitwell uygulamasını indirdikten sonra yanlışlıkla premium üye olan kullanıcıların sayısı bir hayli fazla.

En İyi Fitness Uyulaması 2020
En İyi Fitness Uyulaması 2020

Bu tür yanlış abonelik yapan kullanıcılar fitwell üyelik iptali nasıl yapılır sorgusunu internet üzerinden sıkça aratmaktadır. Üyeliğinizi iptal etmek için Android ve IOS platformlarında değişik adımlar izlemeniz gerekmektedir. Andorid abonelik iptali için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Google Play uygulamasını açın.
 • Menü kısmını açın ve hesap > abonelikler yolunu takip edin.
 • İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
 • İptal seçeneğini seçerek işlemi gerçekleştirin.

IOS abonelik iptal etme adımları için izlemeniz gereken adımlar şunlardır:

 • Ana menüde bulunan ayarlar uygulamasına gidin.
 • En üstte bulunan adınıza dokunun.
 • Aboneliklere dokunun.
 • Hakkında işlem yapmak istediğiniz aboneliği seçin.
 • Aboneliği iptal et seçeneğini seçin.

Yukarıda görmüş olduğunuz abonelik iptal etme adımlarını uyguladığınızda kolaylıkla fitwell üyelik iptali işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

ABS Workout

Her kim olursanız olun muhtemelen fitness uygulamaları hakkında en ufak bir gezintiye çıktıysanız bu uygulamanın adını duymuşsunuzdur. Adından da anlaşılacağı üzere uygulamanın asıl amacı core bölgesi diye tabir ettiğimiz adeleleri çalıştırmak. Bu sebeple karın kaslarına hacim vermeyi planlayan egzersizlerden oluşuyor. Ancak yukarıda da bahsettiğimiz gibi, beslenme düzeninde bir değişiklik yapmadığınız sürece sadece bu egzersizleri yaparak ‘baklava’ elde etmeniz mümkün değildir.

Fitness Point

Şahsi olarak bu listedeki favori programım. Programın asıl amacı kardiyo, zayıflama veya yağ yakımından ziyade doğru tekrar ve set sayılarıyla birlikte kullanıcıya kas kütlesi sağlamak. Bu fitness uygulamasının en iyi fitness uygulamalarından biri olmasının sebebi de, günlük kalori ihtiyacınıza, boyunuza, kilonuza ve aktiflik seviyenize göre programların değişiklik gösteriyor olması.

Butt Workout

Asıl hedef kitlesi kadınlardan oluşan bir fitness uygulaması. İsminde de geçtiği şekilde asıl odaklanılan nokta kalçalar ve quadriceps diye tabir edilen bacak kasları. Mentalite olarak ABS Workout uygulamasıyla aynı olan yani bölgesel çalışmayı esas alan bir uygulama.Ancak bölgesel çalışmalar biraz mit tarzı olduğu için kadın okuyucularımıza da şahsımca daha kaliteli olan Fitness Point uygulamasını önerebilirim.

facebook takipçi

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir