1. Anasayfa
  2. Liste

Online Eğitim İçin Tablet Önerileri Eylül 2020

Online Eğitim İçin Tablet Önerileri Eylül 2020
0

İçindekiler

Tabletler günümüzde oldukça yaygın olarak kullanılıyor. Bunun sebebi çok sayıda kullanım alanının olması. Bazıları en iyi oyun tableti ararken bazıları ise eğitim için tablet önerileri arayışı içerisinde. Piyasada bu kadar fazla tablet çeşitliliği varken en uygun tableti seçmek zor olabiliyor. Sizler için online eğitim için tablet önerileri 2020 yazımızda farklı kullanım senaryolarına göre alınabilecek tablet önerileri derledik.

1000 TL Altı Tablet Önerisi 2020

Eğer giriş seviyesinde bir tablet arıyorsanız Samsung Galaxy Tab A 8 SM-T290 tam size göre. Günlük kullanım için yeterli bir performansa sahip tablet, 8 inç ekranıyla birlikte bir şeyler izlemek için ideal. Bu tablet ile basit oyunlar oynayabilir, sosyal medya uygulamalarında gezebilir ve internette gezinebilirsiniz. Fiyatına göre sundukları özellikler fiyat/performans oranının ne kadar yüksek olduğunu gösteriyor. Eğer çocuğuma hangi tableti almalıyım gibi kafanızda bir soru işareti varsa bu tablet hem sizin hem de çocuğunuz için eğitici içeriklerle birlikte doğru seçim olabilir.

En Ucuz Kalemli Tablet Önerisi 2020

Eğer tabletinizi elektronik ortamda not tutmak için kullanacaksınız ve kaleme ayrı para vermek istemiyorsanız kutu içeriğinde kalem bulunan Samsung Galaxy Tab S6 Lite tam size göre. Bu tablet ile birlikte orta seviyedeki oyunları oynayabilir ve diğer tüm günlük işlerinizi yapabilirsiniz. Bu tablet ile birlikte okuldaki notlarınızı tablet üzerine alarak kağıtsız öğrenci olabilirsiniz. Tablet 10.4 inç gibi oldukça yeterli büyüklükte bir ekranla geliyor. Bu fiyata alınabilecek en iyi android tablet sıralamasına girebilecek bir tablettir.

En Ucuz Apple Tablet Önerisi 2020

En iyi tablet önerileri 2020 listemize muhteşem bir tabletle devam ediyoruz. Android işletim sistemi yerine iPadOS işletim sistemini kullanan tablet arıyorsanız ve aynı zamanda ucuz olmasını istiyorsanız iPad 7. Nesil tam size göre. Herkesin bildiği gibi Apple tabletler Android tabletlere göre daha uzun ömürlü oluyor. Eğer bu tableti satın alırsanız uzun yıllar bir daha tablet almak zorunda kalmayacaksınız. Tabletin kalem desteği de bulunmakta fakat kutu içeriğinde mevcut değil. Dilerseniz kalemini 800 TL gibi bir fiyata almanız mümkün.

En İyi Oyun Tableti Önerisi 2020

Tablet ile oyun oynamak büyük ekranlara sahip olduklarından oldukça keyiflidir. Fakat çok büyük ekrana sahip tabletlerde kontrol zorlaştığı için oyun oynamakta zorlanabilirsiniz. Apple iPad Mini 7.9 inç retina ekranı ile bu sorunu ortadan kalkıyor. Küçük olduğuna bakmayın içerisindeki A12 Bionic işlemci sayesinde istediğiniz oyunu akıcı bir şekilde oynayabilirsiniz. Sadece Apple cihazlara özel olan Apple Arcade sayesinde konsol kalitesinde oyunları mobil bir cihazda oynayabilirsiniz.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir