1. Anasayfa
  2. Liste

Evde Spor Yapmak – En İyi Spor Uygulamaları

Evde Spor Yapmak – En İyi Spor Uygulamaları
4

İçindekiler

Pandemi döneminde herkes uzun süre evde kalmanın bazı olumsuz yönlerini yaşıyor. Bu olumsuz yönlerin en gözle görülen kısmı şüphesiz ki evde alınan kilolar. Yaşantımızdaki büyük değişiklikten dolayı normal yaşantımıza göre hareketemiz büyük oranda düştü. Bu olumsuzluktan kurtulmak için evde spor yapmayı deneyebilirsiniz. Bu içeriğimizde evde spor yapmak için en iyi spor uygulamaları seçip listeledik.

Ücretsiz Spor Uygulaması – Nike Training Club

Nike Training Club hem Google Play Store’da hem de App Store’da en çok indirilen spor uygulamaları arasında girmeyi başarmış durumda. Uygulama içerisindeki farklı programlarla zayıflayabilir, vücudunuzu şekle sokabilir ve dayanıklılığınızı arttırabilirsiniz. Uygulama evde ekipmansız spor yapma olanağını sunmasının yanında evinizde bulunan ekipmanları uygulamada belirterek ekipmanlı spor programlarına da erişim sağlayabiliyorsunuz. Uygulama tamamen ücretsiz ve herhangi bir reklam veya satın alım seçenekleri içermiyor. Uygulama marketlerindeki yorumlarına göre içerisinde barındırdığı programlar oldukça etkili ve kısa sürede gözle görülür sonuçlar ortaya koyuyor. Uygulama hakkında daha fazla bilgi almak ve indirmek için buraya tıklayın.

30 Günde Forma Girmek – Evde 30 Günlük Fitness

Bölgesel olarak çalışmak istiyorsanız bu uygulama tam size göre. Uygulama içerisinde bir çok program mevcut ve bu programlar da zorluk seviyelerine göre ayrılıyor. Her zorluk seviyesi 30 ayrı günden oluşuyor. Program ücretsiz olarak sunulsa da uygulama içerisinde satın alım sunmakta. Uygulamayı açtığınızda karşınıza çıkan 7 Günlük Premium Deneme üyeliği ekranının sol üst köşesindeki çarpıya basarak uygulamayı ücretsiz olarak kullanmanız mümkün. Uygulama yıllık 399 TL gibi çok yüksek fiyata üyelik satmakta. Üyeliği satın aldığınızda sizlere özelleştirilmiş plan ve diyet sunmakta. Bu üyeliği kesinlikle önermiyoruz. Uygulamanın ücretsiz sürümü de gayet yeterli. Uygulama Android ve IOS tarafında farklı geliştiriciler tarafından sunulmuş. Android için burayı, IOS için burayı tıklayarak indirebilirsiniz.

Ekipmansız Ev Egzersizleri

Bu uygulamayı ilk açtığınızda size amacınızı ve vücudunuzun hangi bölümünü çalıştırmak istediğinizi sorup düzeylere göre egzersizleri sıralıyor. Uygulamadaki tüm hareketler tamamen ekipmansız olarak yapılabiliyor. Uygulamanın yorumlarına baktığımızda olumlu yorumlarının çok olduğunu ve düzenli olarak yapıldığında gözle görülür sonuçlar elde edebileceği yazıyor. En İyi Spor Uygulamaları listemizin sonuna geldik. Uygulamalar ne kadar iyi olursa olsun en büyük iş size düşüyor. Evde spor yaparak güzel işler başarabilirsiniz fakat bunun yanında süreklilik de oldukça önemli.

Bir başka uygulama öneri listemiz olan en iyi mobil uygulamalar listemize ulaşmak için buraya tıklayın.

lezbiyen porno

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir