1. Anasayfa
  2. Rehber

iPhone İçin En İyi Müzik İndirme Programı 2020

iPhone İçin En İyi Müzik İndirme Programı 2020
0

İçindekiler

iPhone kullanıcılarının genelde telefonlarına bir şeyler indirmesi Android cihazlara göre daha zordur. Bu zorluklardan bir tanesi ise müzik indirmektir. AppStore’da iyi bir şekilde çalışan iPhone için müzik indirme programı için çok çeşit yoktur. Genelde Apple bu tür programları marketine dahil etmez. Bu yazımızda sizler için bulduğumuz Spotify benzeri bir müzik indirme programını tanıtıyoruz.

iPhone’a Nasıl Müzik İndirilir?

Eğer iPhone kullanıyorsanız markette kullanabileceğiniz bir müzik indirme programı mevcut. Bu programın ismi eSound Music. Bu program sayesinde dilediğiniz müziği dinleyebilir ve internet olmadan müzik dinlemek için ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

eSound Music Giriş Ekranı

eSound Music uygulamasını telefonunuza indirdikten sonra sizi kayıt ekranı karşılayacaktır. Burada istediğiniz yöntemi seçerek uygulamada ücretsiz bir şekilde hesap oluşturabilirsiniz.

eSound Music Arayüz

iPhone ücretsiz müzik indirme uygulaması eSound’a giriş yaptığınızda karşınıza Spotify benzeri bir arayüz çıkıyor. Bu arayüz bu uygulamayı diğer müzik uygulamalarından ayıran oldukça başarılı bir arayüz. Bu uygulama sayesinde kendi çalma listelerinizi oluşturabilir, her zaman yenilenen listeler ile yeni müzikler keşfedebilirsiniz.

Programda müzik indirmek oldukça kolay. İstediğiniz müziği açtıktan sonra çalma arayüzünde bulunan (sağdaki resim) sağ alt taraftaki iki noktaya tıklayın, daha sonra çıkan menüde (soldaki resim) çevrimdışı indir seçeneğine tıklayın.

eSound Music Kayıtlı Şarkılar

iPhone için müzik indirme programı kullanarak indirdiğiniz müzikler uygulama içerisindeki kütüphane kısmında toplanır. Dilediğiniz zaman internetsiz müzik dinleyebilirsiniz.

eSound Music Ücretli mi?

Uygulama’da müzik indirmek ücretsizdir fakat reklam içermektedir. Dilerseniz uygulama içinde bulunan abonelik sistemi ile ayda 5,99 Türk Lirası ödeyerek tüm reklamları kaldırabilirsiniz. Abonelik satın almamanız müzik dinlemenize engel değildir.

eSound Music İndir

iPhone için müzik indirme programı olan eSound Music isimli uygulamayı aşağıda bulunan linkten indirebilirsiniz.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir