1. Ana Sayfa
  2. Liste

Öğrenciler İçin En İyi Bilgisayarlar 2020

Öğrenciler İçin En İyi Bilgisayarlar 2020
0

Öğrenciler için en iyi bilgisayarlar 2020 sorgusu son zamanlarda artış göstermiştir, bunun sebebi içerisinde bulunduğumuz pandemi döneminden dolayı online eğitimin devam etmesi olasılığıdır. Öğrencilerin online eğitimden en iyi şekilde faydalanması için iyi bir bilgisayar ihtiyaçtır.

Online eğitimin yanında üniversite sınavlarının açıklanmasıyla yeni üniversite öğrenci adaylarının eğitimleri sürecinde kullanmaları için üniversite öğrencileri için en iyi bilgisayarlar sorusu da sık sorulanlar arasına girmiştir. Bu yazımızda öğrenci için en iyi bilgisayarları derlerdik.

Ucuz Laptop Önerisi 2020

Bütçe dostu laptoplar online eğitim için idealdir. Online eğitim için fazla güçlü bilgisayarlara ihtiyacınız yok. Giriş seviyesi laptop önerileri sizler için uygundur. Lenovo IdeaPad S145 ince çerçeveli 14inç ekranı sayesinde ve yeterli ses kalitesiyle online eğitim için doğru tercih. Dayanıklı tasarımıyla günlük işlerinizin üstesinden kolayca gelecektir. Bu fiyat segmentinde bilgisayar bakarken Lenovo gibi bilindik bir markadan seçim yapmak sizin yararınıza olacaktır. 1.85 kg ağırlığa sahip laptop taşırken sizi fazla yormayacak.

Orta Seviye Laptop Önerisi 2020

Giriş seviyesi laptop performansı bana yetmez diyen kullanıcılar için orta seviye laptop olarak Huawei Matebook D 15 önerisi tam size göre. 15.6 inç full hd ekranıyla bir şeyler izlemek oldukça keyifli. Güçlü işlemcisi ve ssd performansıyla günlük işlerinizde takılma donma olmadan sizin yanınızda. Bu laptop aynı zamanda taşınabilirlik anlamında oldukça iyi bir model bunun sebebi 1.53 kg gibi oldukça düşük bir ağırlığa sabit olması. Ek olarak bilgisayarınızdaki verileri üzerineki parmak izi okuyucusu ile güvenle saklayabilirsiniz.

Üst Seviye Laptop Önerisi 2020

Bilgisayarınızı kullanım biçiminize göre size daha yüksek performanslı laptop gerekebilir. Böyle bir ihtiyacınız varsa sizin için Asus Zenbook UX334FLC-A4107T doğru seçim olacaktır. Bu bilgisayar 13 inç kompakt tasarıma sahip. Ekranının neredeyse çerçevesiz olması keyifli bir izleme deneyimi yaşatıyor. Bununla birlikte içinde barındırdığı güçlü işlemci ile sizi asla yarı yolda bırakmayacak. TouchPad kısmındaki dokunmatik ikinci ekranıyla rakiplerinden ayrılıyor.

    Yazar Hakkında

    Yorum Yap