1. Anasayfa
 2. Oyun

Ets 2 Kaç Gb?

Ets 2 Kaç Gb?
0

Ets 2 kaç GB? Türünün en iyi oyunu olarak bilinen ve özellikle oldukça fazla seveni bulunan ETS oyununun ikinci oyunu olan ETS 2, bir tır sürme simülatörü olarak, içerisinde yer alan ülkelerin gerçek yollarının kullanıldığı oldukça gerçekçi bir tır simülasyonudur.

Oyuncuların uzun süreler boyunca tırında seyahat ederek yük taşıdığı, özellikle radyosunu açıp kendisini kaptırdığı bu oyun, özellikle günümüzde oyunlar için üretilen direksiyon sistemleri ile en çok oynanan oyunların başında gelmektedir.

Ets 2 Kaç Gb?

Bu oyunu satın alıp bilgisayarına kurmak ve bu zevki yaşamak isteyen kişiler, Ets 2 kaç GB? Sorusunun cevabını oldukça merak etmektedir. Özellikle bilgisayarlarda bu oyunun indirilip oynanabilmesi için yeterli depolama alanının bulunması gerekmekte ve bu nedenle de kişiler ne kadarlık bir boş alana sahip olması gerektiğini öğrenmek istemektedir.

Aynı zamanda bu oyunu yüklemek için ne kadarlık bir indirme yapacağını merak eden kişiler tarafından da sıkça sorulan bu soruya cevap verilecek olursa; ETS 2 oyunu, en temel kurulumu ile birlikte toplamda 12 GB’lık bir depolama alanına ihtiyaç duymaktadır.

Ets 2 Kaç Gb?

ETS 2 Sistem Gereksinimleri

ETS 2 oyunu satın alarak bilgisayarında bu oyunun saatlerce tadını çıkarmak ve muhteşem bir tır ve yolculuk deneyimi yaşamak isteyen kişiler için bilgisayarlarının bu oyunu oynayabilecekleri minimum sistem gereksinimlerini karşılaması gerekmektedir.

Bu sistem gereksinimlerini karşılamayan bilgisayarlarda oyun ya hiç açılmamakta ya da oldukça sorunlu ve kasan bir oyun deneyimi yaşatmaktadır. Bu nedenle de özellikle tüm oyunlarda olduğu gibi ETS 2 oyunu için de belirlenmiş olan minimum ve önerilen ETS 2 sistem gereksinimleri bulunmaktadır.

Ets 2 Kaç Gb?

ETS 2 sistem gereksinimleri 2022 yılında oyun severler tarafından oldukça merak edilirken, bu oyun için belirlenen minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şöyledir;

ETS 2 Minimum Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 7
 • Ekran Kartı: GeForce GTS 450 (Intel HD 4000)
 • İşlemci: Dual Core CPU 2.4 GHz
 • Depolama Alanı: 12 GB
 • RAM: 4 GB

ETS2 Önerilen Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 7, Windows 8.1 veya Windows 10 64 bit
 • Ekran Kartı: 2 GB GeForce GTX 760
 • İşlemci: Dört çekirdekli CPU 3.0 GHz
 • Depolama Alanı: 12 GB
 • RAM: 6 GB

Bu açıklanan sistem gereksinimlerine göre oyuncular, minimum sistem gereksinimlerini yakın özelliklerle karşılamaları halinde düşük kalitede bu oyunu sorunsuz ancak sınırlı FPS ile oynayabilirken, önerilen sistem gereksinimlerine sahip olan ve üstündeki bilgisayarlara sahip olan kişiler, bu oyunu en yüksek grafiklerde ve yüksek FPS ile oynayabilme imkanına sahip olmaktadır.

Ets 2 Kaç Gb?

Bu minimum sistem gereksinimlerini karşılayamayan bilgisayarlarda ise kişilerin bu oyunu oynayabilme şansı bulunmamakta ve oyun ya açılmamakta ya da oldukça kasmaktadır.

ETS 2 Kaç TL?

Ets 2 Kaç TL? Sorusu, özellikle yük taşıma ve araç simülatörü severlerin en çok oynadığı, türünün efsanesi olarak anılan bu oyunu satın almak isteyen kişiler tarafından oldukça merak edilmektedir.

ETS 2 Steam platformu üzerinden satın alınabilmekte ve bu oyunu satın almak isteyen kişiler için standart oyunun yanı sıra çeşitli içeriklerde ek paketler de sunulmaktadır. ETS 2 yani Euro Truck Simulator 2 oyunu, Steam platformunda 149 TL’lik bir fiyata sahiptir.

Bu fiyatı ödeyerek kişiler, Steam hesapları üzerinden bu oyunu satın alarak kütüphanelerine ekleyebilmekte ve diledikleri zaman bilgisayarlarına yükleyerek bu oyunun keyfini çıkarabilmektedir. ETS 2 için sunulan ek paketler ve fiyatları ise şöyledir;

 • Hauloween Bundle Paketi: 81,50 TL
 • Euro Truck Simulator 2 Essentials Paketi: 372,30 TL.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir