1. Anasayfa
  2. Liste

En İyi Pubg Mobile Aksesuarları

En İyi Pubg Mobile Aksesuarları
0

İçindekiler

Dünya genelinde ilk çıkış yaptığı zamandan beri yüksek oyuncu sayısına sahip Pubg Mobile, PC sürümünü geçmiş durumda. Ülkemizde de oldukça popüler olan oyun, bana göre oyuncu telefonu kavramının daha popüler hale gelmesinin ana nedenlerinden. Bu kadar sevilen bir oyunun yüksek rekabeti de beraberinde getirmiş olması hiç şaşılacak bir durum değil. Bu rekabet içerisinde oyuncular diğer oyunculardan daha önde olmak için Pubg Mobile Aksesuarları kullanmaya başladılar. Bu yazımızda sizlerle en iyi Pubg Mobile Aksesuarları konusunda bir liste hazırladık.

Pubg Mobile Tetik

Oyunun ilk çıktığı zamanlarda oldukça popüler olan Pubg Mobile Tetik oldukça basit bir mekanizmaya sahip Pubg Mobile oyun aparatı. Telefonunuza sıkıştırılan iki adet tetik siz onlara bastığınızda ucunda bulunan yumuşak yüzeyler telefonunuzun ekranına temas ediyor böylece daha kolay atış yapmanıza yardımcı oluyor. Telefonunuza iki basit aparatla oyun kolunda bulunan tetikleri ekleyebiliyorsunuz.

Fanlı Pubg Mobile Aparatı

Yukarıda bahsetmiş olduğum tetiğin gelişmiş versiyonu olan bu fanlı pubg aparatı. Telefonunuzu tamamen oyun koluna dönüştürüyor. Elinizde telefonu tutmak uzun oyun saatlerinden sonra biraz zorlaşabiliyor. Oyun kolundan esinlenerek yapılan bu cihaz siz oldukça konforlu bir oyun deneyimi yaşatıyor. Fanlı Pubg Mobile aparatı üzerinde bulunan fanı sayesinde telefonunuzun daha az ısınmasına yardımcı oluyor. Bataryalı Pubg Aparatı 2000 mAh pile sahip bu pil ile birlikte 4 Saat fan süresi vaadediyor.

Pubg Mobile Parmak Eldiven

En İyi Pubg Mobile Aksesuarları listemizin son ürünü ise biraz garip. En basit Pubg Aparatları sanırım bu parmak eldivenleri. Eli terleyen kişiler oyun oynarken ekranda parmakları pek kaymıyor. Bu olay ise oyun zevkini olumsuz etkiliyor. Bu eldivenler sayesinde ekrandaki hareketlerinizi daha hızlı yapmanız mümkün. Pubg parmaklık yorumlarına göre bu ürün daha hızlı nişan almanıza da yardımcı oluyor. Eğer siz de böyle bir sorun yaşıyorsanız Pubg Mobile parmak eldiven tam size göre.

Pubg Mobile için tablet önerileri araştıran da bir çok kişi bulunuyor. Eğer siz de yeni bir tablet arayışı içerisindeyseniz aşağıdaki linkten ilgili yazımıza gidebilirsiniz.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir