1. Anasayfa
  2. Liste

En İyi Mobil Temizlik Uygulamaları 2020

En İyi Mobil Temizlik Uygulamaları 2020
En İyi Mobil Temizlik Uygulamaları
0

İçindekiler

Akıllı cihazların özellikleri her yeni dönemde daha kullanışlı hale getiriliyor. Yüksek performans sağlayan birçok akıllı cihaz modeli bulunuyor. Ancak cihaz ne kadar güçlü olursa olsun, bazı durumlarda kasma, yavaş yükleme, donma, ısınma gibi problemler ortaya çıkabiliyor. Mobil oyun oynarken performans düşüklüğü pek istenmeyecek bir durum. Bu doğrultuda cihazın belleğini temizleyerek hızlanmasını sağlayacak uygulamalara yönelmek gerekecektir. En iyi mobil temizlik uygulamaları 2020 sayesinde telefonunuz ilk günkü performansına yaklaşabilir.

1. AvastCleanup

Antivirüs programları arasında en çok tercih edilenlerinden biri olan Avast, bilgisayar ve mobil cihaz için geliştirdiği AvastCleanup uygulamasıyla beğeni topluyor. Uygulamadaki özelliklerin bütünü cihazı daha kullanışlı hale getirebilmek adına tasarlanmış. Isınma problemine karşı cihaz soğutma işlemi devreye sokulabiliyor. Buluta transfer sayesinde cihazda alan açmak mümkün. CPU kullanımı yüksek uygulamalar tespit edilip silinebiliyor. Cihazı hızlandırabilecek ek özelliklerin olması bu uygulamayı konforlu kılıyor.

en iyi mobil temizlik uygulamaları

2. CCleaner

En iyi mobil hızlandırma uygulamaları düşünüldüğünde, 50 milyonu geçen indirilme sayısı ile dikkat çeken CCleaner uygulaması fark yaratan özellikleri bir arada sunmakta. Gereksiz dosyaları alan temizleyici modu ile anında silebiliyorsunuz. Telefon hızlandırma, cpu soğutma gibi cihaz performansını yükseltmeye yarayacak özellikler kullanılabiliyor.

akıllı telefon hafıza temizleme
akıllı telefon hafıza temizleme

3. NoxCleaner

En İyi Mobil Temizlik Uygulamaları 2020
En İyi Mobil Temizlik Uygulamaları 2020

2020 yılının en çok tercih edilen temizlik uygulamalarından olan NoxCleaner, fonksiyonel kullanımının yanı sıra CPU hızlandırmadaki başarısıyla öne çıkıyor. Özellikle oyunlarda yüksek performans arayanların bu uygulamayı seveceği söylenebilir. Oyuna girmeden önce oyun hızlandırma işlemi gerçekleştirilebiliyor. Her girişten önce bu işlem yapıldığından oyunlarda donma, kasma gibi şikayetler yaşanmıyor. Türevi uygulamalarda bulunan alan temizleme, ram boşaltma gibi özellikler NoxCleaner’da bulunuyor.

4. AVG Cleaner

50 milyonu aşan indirilme sayısıyla dikkat çeken AVG Cleaner, kullanıcılara sunduğu basit ara yüzü ile konforlu bir kullanım imkânı sunuyor. Bellek için alan açma, hız artırma, ram boşaltma işlemleri kolaylıkla yapılabiliyor. Diğer mobil temizlik uygulamaları içinde bulunan pil ömrü uzatma özelliği AVG Cleaner’da mevcut. Uygulamanın puanının yüksek olması ve kullanıcıların olumlu yorumları, AVG’yi 2020 yılının en iyi mobil hızlandırıcı uygulamaları arasına sokuyor.

mobil cihaz temizleme
mobil cihaz temizleme

brazzers porno

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir