1. Anasayfa
  2. Rehber

Windows 11 için Google Play Store Nasıl Kurulur?

Windows 11 için Google Play Store Nasıl Kurulur?
windows 11 google play store kurmak
0

Geçtiğimiz haftalara kullanıma sunulan Windows 11’in bazı kullanıcılar için en heyecan verici özelliği Android uygulamaları da desteklemesi. Bu özelliği duyan kullanıcıların bir kısmı bilgisayarlarına Windows 11 yükledikten sonra uygulamalarının arasında Google Play Store arıyor. Üzülerek söylemek isteriz ki her ne kadar Windows 11 Android uygulamalarını desteklese de bu uygulamaları Amazon Appstore üzerinden indirilmesini sağlıyor. Bundan memnun olmayan kullanıcıların çoğu alışık oldukları gibi bilgisayarlarına Google Play Store yüklemeyi istiyor. Bu yazımızda Windows 11 için Google Play Store Nasıl Kurulur? sorusuna cevap veriyoruz.

Windows 11’de Google Play Store Görünümü

Verge editörü Warren, Twitter hesabında Windows 11’de Google Play Store çalıştırdığı anların bir videosunu paylaştı. Paylaşılan videoya göz attığımızda Google Play Store’un Windows 11’de oldukça akıcı bir şekilde çalıştığını söyleyebiliriz.

Windows 11 için Google Play Store Nasıl Kurulur?

Bir YouTube kanalı, Windows 11 Google Play Store aktif etme aşamalarını videolu bir şekilde anlattı. Bu işlem ortalama 30 dakika sürüyor ve işlem sonucunda bilgisayarda Google Play Store kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

 

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir