1. Anasayfa
 2. Rehber

Minecraft Bedava Server Kurma Sınırsız 2022

Minecraft Bedava Server Kurma Sınırsız 2022
0

Minecraft bedava server kurma yazımızda sizlere bedava minecraft server kurma işlemi nasıl yapılır sorusunu cevaplıyor olacağız. Milyonlarca oyuncusu olan minecraft oyunu multiplayer yani çok oyunculu olarak oynanabilen bir oyundur. Minecraft oyununu arkadaşlarla oynamak için server kurmak gereklidir ve oldukça kolaydır.

Minecraft Bedava Server Kurma

Minecraft server kurmak için bir çok yöntem bulunmaktadır. Fakat bunlardan en kolay olanı minecraft server kurma sitelerini kullanmaktır. Bu tür sitelerle dakikalar içinde server kurabilirsiniz. Minecraft server kurma sitelerinin sayısı oldukça fazladır, bugün sizlere Türkçe server kurma sitesi olan athernos isimli siteyi tanıtacağız. Bu site sayesinde lag olmadan server kurabileceksiniz.

Bedava Minecraft Server Kurma Resimli Anlatım

 • Öncelikle athernos.org adresli siteye tarayıcımızı kullanarak gidiyoruz. Server kurma sitesi kullanarak server kurmanın bir başka avantajı ise hem bilgisayarla hem de telefonla minecraft server kurabilirsiniz
minecraft-bedava-server-kurmak
Minecraft Bedava Server Kurmak 2022
 • Siteye girdiğinizde karşınıza böyle bir sayfa gelecek. Server kurma adımlarına geçmek için sayfanın sağ altında bulunan oyna isimli butona tıklayın.
Minecraft Server Kurma Bedava
Minecraft Server Kurma Bedava
 • Bu sitede server kurmanız için öncelikle siteye üye olmanız gerekmektedir. Siteye üye olmak oldukça kolay ve bir kaç dakika içerisinde tamamlayabilirsiniz. Dilerseniz siteye Google hesabınızı kullanarak da giriş yapabilirsiniz.
aft bedava 7:24 server kurma
Minecraft Bedava 7/24 Server Kurma
 • Server kurma sitemize kayıt işlemini tamamladıktan sonra sunucu oluşturma adımına geçebiliriz. Siteye giriş yaptığınızda karşınıza bir sunucu oluştur kutucuğu geliyor. Sunucu oluşturmak için bu kutuya tıklıyoruz.
Bedava Server Kurma Minecraft
Bedava Server Kurma Minecraft
 • Bir sunucu oluştur kutucuğuna bastıktan sonra karşımıza yukarıdaki resimdeki gibi bir ekran gelmekte. Bu ekranda sunucumuzun ismini ve açıklama kısmını düzenleyebiliriz. Gerekli düzenlemeleri yaptıktan sonra oluştur kutucuğuna basarak devam edebilirsiniz.
Minecraft Server Kurma Sitesi
Minecraft Server Kurma Sitesi
 • Artık serverimizin kurulumlarını tamamladık ve başlatmaya hazırız. Bu ekranda başlat kutucuğuna tıklayarak serverimizi başlatabiliriz. Serveri başlatmadan önce sol tarafta bulunan ayarlar kısmından gerekli ayarları yapabilirsiniz. İyi oyunlar dileriz.

Bu yazımızda sizlerle athernos.org isimli siteyi kullanarak nasıl telefondan ve bilgisayardan server kurulacağını anlattık. Tüm sorularınız için yorumlar kısmından bize ulaşabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir