1. Anasayfa
  2. Uygulamalar

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?
0

İçindekiler

Whatsapp duruma kaç kere baktı? Araştırılan konulardan bir tanesidir. Özellikle sevgililer ve yaşı daha genç olan kişilerde bu soru oldukça önemli ve merak uyandırıcıdır. İnternet ve teknolojide meydana gelen gelişimler sayesinde insanlar çok fazla bilgiye ulaşabilmektedir.

Cep telefonları ilk hayatımıza girdiği dönemlerde daha kaba cihazlardır. Sonrasında ise zamanla teknolojide gelişmeler ile paralel olarak hem görsellik olarak çok fazla değişime uğramıştır. Hem de içerik olarak çok fazla değişime uğramıştır. Önceki yıllarda özellikle telefonun sadece arama maksadı ile kullanılırken zaman içerinde mesajlaşma ve internete girme gibi de işlevleri bulunmaktadır.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?

İnternet kullanımının da çok büyük ölçüde olduğu yadsınamaz boyuttadır. Telefon ve internetin birbirine entegre olması ile birlikte de telefonlar akıllı telefon haline gelmiştir. Akıllı telefonlar insanlar için doğru kullanılması durumunda çok büyük bir artı sağlamaktadır. Birçok insan aslında cebinde bir bilgisayar taşımaktadır. İnternet kullanım alanın da yaygınlaşmasını sağlamaktadır. İnternet kullanımı noktasında da kişilerin yaptıklarını paylaşma istediği doğmuştur. Bundan kaynaklı olarak da sosyal medya platformları ortaya çıkmıştır. Sosyal medya platformlarında kişi kendi ile alakalı olarak paylaşım yapabilmektedir. İnsanlar yaptıklarını paylaşması kişilere kendini psikolojik olarak rahat hissettirmektedir.

Whatsapp anlık mesajlaşma uygulaması olarak hem Türkiye’de hem de dünyada çok fazla tercih edilmektedir. Bu uygulama zamanla kendinde bir takım değişikler yapmıştır. İlk ortaya çıktığı zaman sadece mesajlaşma özelliği bulunmakta iken zamanla içeriğine sesli mesaj görüntü de eklemiş durumdadır. Tüm bunlara ek olarak da durum isimli bir uygulama ile sosyal medya platformu gibi paylaşım yapma özelliğini kendine katmıştır.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?

Whatsapp Durumuma Kimin Baktığını Görme?

Whatsapp durumuna kimin baktığını görme? Burada whatsapp uygulamasına girmeniz gerekmektedir. Whatsapp duruma girerek paylaşımınızın üzerine tıklamanız yeterli olacaktır. Durumunuzun alt orta kısmında bir göz işareti bulunmaktadır. Bu işarete bastığınız takdirde durumunuza bakan kişileri görme imkânınız bulunmaktadır.

Whatsapp durumuna kimin baktığını görmek kişiler için oldukça önemlidir. Çünkü aslında durum yaparak kişi görünmek istemektedir. Görmenizi istediği kişilerin durumuna baktığını görmek kişiyi sevindirecektir.

Whatsapp Duruma Gizlice Nasıl Bakılır?

Whatsaap durumuna gizlice nasıl bakılır? Bunun için gizli casus uygulamalar bulunmaktadır. Ama bu çok sağlıklı bir yol değildir. Çünkü cep telefonunuzun virüs kapma imkanı bulunmaktadır. Bu nedenden kaynaklı olarak da bu tarz uygulamalar girmek hiç sağlıklı olmayacaktır. Whatsapp uygulamasına girerek ayarlar kısmına girmeniz gerekmektedir. Burada mesajların okundu kısmını kapatarak da whatsapp durumuna gizlice bakma imkânınız bulunacaktır.

Whatsapp Duruma Kaç Kere Baktı?

Whatsapp durumuna gizlice bakma genellikle kişilerin karşıdaki kişiyi merak etmesinden kaynaklı olmaktadır. Kişi karşısında olan kişi merak etmekte ama karşı tarafın onu merak ettiğini bilmesini istememektedir. Genellikle bu durum kadınlarda daha fazla olmaktadır. Bu durumda gizlice bakabilmek için ya casus bir uygulama indirmesi gerekmektedir. Yada kişinin ayarlar kısmındı okundu mesajlarını kapaması gerekmektedir.

Whatsappda Birinin Sizi Sildiğini Nasıl Anlarsınız?

Whatsappda birinin sizi sildiğini nasıl anlarsınız? Bu çok kolay tespit edebileceğiniz bir yöntemdir. Burada kişinin son görülme tarihine bakarak kolaylıkla tespit etme durumunuz bulunmaktadır. Aynı zamanda da kişinin profil fotosunu ve durumunu görmeme gibi bir problem yaşadığınız takdirde bu kişinin sizi sildiğini anlayabilirsiniz. Psikolojik olarak sosyal medya hesapları kişinin kendini daha iyi hissetmesini sağlamaktadır. Burada sosyal medya hesaplarının ölçülü ve sağlıklı olarak kullanılması gerekmektedir. Bazı durumlarda bazı kişiler sizi silmektedir. Ve sizde bu kişinin sizi silip silmediğini merak etmeniz gayet doğaldır. Çünkü sizde ona göre tavır takınacaksınızdır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir