1. Anasayfa
 2. Uygulamalar

spotify premium apk son sürüm 2021 ve proxy hatası

spotify premium apk son sürüm 2021 ve proxy hatası
spotify premium apk son sürüm 2021 ve Spotify Proxy Hatası
0

Spotify Dünya’nın en çok kullandığı müzik dinleme uygulaması. Spotify premium apk sayesinde bir ücret ödemeden premium keyfini yaşayın. Apk sayesinde Spotify uygulamasında ücretsiz geçiş hakları ve kendinize listeler oluşturmanız sağlanmaktadır. Hatta tüm bu işlemler için hiçbir ücret ödemeden Spotify kullanmanızı sağlıyor. Bu makalemizde spotify premium apk son sürüm 2021 ve spotify Proxy hatası konularına çözüm bulacağız.

spotify premium apk son sürüm 2021

spotify premium apk son sürüm 2021 Üstelik tüm müzikleri indirmeniz halinde, çevrimdışı bile dinleme özelliği aktif olmaktadır. Beğendiğiniz müzikleri indirin ve internetiniz olmadığında bile dinlemeye devam edin. İnsanlar artık dinlediği çevrimiçi müziklere bir ücret ödemeyi istemiyorlar. Bu yüzden premium apklar çeşitli uygulamalar özelinde popüler bir durumda.

 • Podcast

 • Milyonlarca müzik

 • Çevrimdışı müzik dinleme

Yalnız apk sürümünü telefonunuza kurmanızla birlikte yaşayacağınız bazı ayrıcalıklardır. Bunun yanında premium özelliğinde yer alan tüm işlemleri yapabilmenizi sağlamaktadır. Hiçbir reklam engeline takılmadan kolayca müzik dinleyebilirsiniz.

Spotify Proxy Hatası

Spotify Proxy Hatası Popüler müzik uygulaması spotify’da son zamanlarda çeşitli Proxy hatalarının alındığı görülmektedir. Proxy hatasına neden olan hata dizini bir çok ayar yüzünden olabilmektedir. Fakat endişe edeceğiniz bir durum olmadığı gibi kolayca çözüme kavuşmaktadır. Yalnız hata durumu bir çok farklı durum yüzünden oluşmuş olabilir.

 • Uygulamanın orijinal mağazadan indirilmediği durumlarda.

 • Cihazınızın güvenlik duvarının Spotifyı zararlı görmesi

Yukarıdaki durumlar veya olası tüm Spotify Proxy hatasına sebep olan çeşitli sorunlar olabilmektedir. Yapmanız gereken bazı aşamaları cihazınız üzerinden denemeniz dir.

 • Spotify – Ayarlar ve Gelişmiş Ayarları Göster

 • Burada yer alan Proxy seçeneğine ‘’ Yok ‘’ ve aynı zamanda http yapılmalıdır.

 • Sorun çözülmediğinde Vpn uygulamasını kapatmanız ve Dns seçeneğinin otomatikte olduğunuzdan emin olmanız gerekir.

 • Güvenlik duvarı veya anti virüs kullanan cihazlarda Spotify güvenli olarak tanımlanmalıdır.

 • Tüm aşamalarda bir neticeye erişemeyen cihazlar uygulamayı silip, orijinal marketten tekrar indirmelidir.

Sorunun bilgisayarda daha fazla karşılaşıldığı görülmektedir. Android ve İos tabanlı cihazlarda Proxy hatasına dair bir sorun görülmüyor. Bu nedenle sorunu bilgisayarda yaşıyorsanız, yukarıdaki farklı alternatif yöntemler denenmelidir. Spotify premium apk indiren cihazlarda Proxy hatasına dair bir sorunun yaşanmadığı görülmektedir. Telefonda aynı sorunu yaşayanların yalnızca Vpn bir süre devre dışı bırakmasıyla çözüme kavuşmaktadır. 

Her Zaman I LOVE GOOGLE

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir