1. Anasayfa
 2. Rehber

Uzaktan Eğitim İçin Bilgisayar Gerekli Mi ? Uzaktan Eğitim Laptop Önerisi

Uzaktan Eğitim İçin Bilgisayar Gerekli Mi ? Uzaktan Eğitim Laptop Önerisi
Casper c350 İncelemesi
0

İçindekiler

Corona virüs kaynaklı yaşanan pandemi nedeniyle artık her işimizi uzaktan halletmeyi Dünya olarak öğrendik. İşimizden, eğitimimize, finansal işlemlerimize kadar aklınıza gelecek her noktada uzaktan işlem yapıyoruz.

Bu işlemlerin en başında eğitim geliyor, hiç kuşkusuz ki eğitimin yaşı, öğrenmenin sonu yok. Uzaktan eğitim öğrenciler için ülkemizde Eba üzerinden devam ettirilirken, çalışan kesim için ise iş toplantıları ve iş yeri iç eğitim süreçleri olabiliyor.

Bu süreçte belki kendisine ait bilgisayarı olan veya iş yeri tarafından kendisine bilgisayar temin edilenler olabilir fakat bir de uzaktan eğitim için yeni bilgisayar alacak olan bir kesim var. Bu kesim hem öğrenci hem işte çalışan kesim olduğu için şimdiye kadar bire bir okul ve iş yeri tarafında eğitim görüyorken, evlerden uzaktan eğitim yapılmaya başladığı dönemden itibaren kafalarda hep şu işareti uyandı; uzaktan eğitim için bilgisayar gerekli mi ?

Uzaktan Eğitim İçin Laptop Önerileri
Uzaktan Eğitim İçin Laptop Önerileri

Uzaktan Eğitim İçin Bilgisayar Gerekli Mi ?

Uzaktan eğitim için bilgisayar gerekli hatta zorunlu diyebiliriz. Uzaktan eğitim için bilgisayar türü olarak gittiğiniz her yerde konforlu bir şekilde çalışabilmeniz için ucuz laptop tavsiye ediyoruz. Birden çok marka ve model laptop var. Uzaktan eğitim için laptop tercih ederken, özellikle uygun fiyatlı laptop olmasına kullanıcılar dikkat etmekte. Bu yazımızda sizlere uzaktan eğitim için uygun fiyatlı laptop önerisinde bulunacağız, tabii uzaktan eğitim için laptop önerisinde bulunurken de ucuz laptop olmasına özen göstereceğiz.

Uzaktan Eğitim İçin Laptop Önerisi

Siz değerli okuyucularımızın bütçesine uygun fiyatlı laptop önerimiz Casper C350 modeli. Casper’ın üreticisinin tam bir fiyat / performans ürünü olarak tasarladığı laptop uzaktan eğitim için tasarlamış biçilmiş bir kaftan âdeta. Casper Nirvana C350 özelliklerine baktığımız zaman oldukça iyi gözüküyor.

Casper Nirvana C350 modelini alan kullanıcıların yorumlarına baktığımız zaman , Casper C350 modeliyle uzaktan eğitimlerini oldukça rahat bir şekilde sürdürebildiklerini ve alacak olan diğer kullanıcılara da uzaktan eğitim için bilgisayar önerisi olarak tavsiyede bulunduklarını görebiliyoruz.

Uzaktan eğitim için ucuz laptop önerisi isteyenler için gelin birlikte uygun fiyatlı laptop olan Casper Nirvana C350’nin özelliklerini birlikte inceleyelim.

Casper C350 Özellikleri

Casper Nirvana C350 Laptop’un özellikleri şu şekildedir.

 • Ekran: 14 inç Full HD + (maksimum ekran çözünürlüğü 1366 x 768)
 • İşlemci: Celeron-Pentium / Intel Core i3
 • RAM: 4GB
 • Depolama: 120GB
 • Grafik İşlemci: Intel UHD Graphics 600
 • İşletim Sistemi: Windows 10
 • Ağırlık: 1.3 kg

Özellikle anti glare özelliğine sahip yansıtmaz ekranı sayesinde görüntü kaybını önlemekte maksimum seviyede netlik sağlayan Casper C350 laptop, bu özelliği sayesinde eğitimlerde en verimli görüntü kalitesiyle maksimum fayda sağlamaktadır.

Ayrıca zarif tasarımdan da bahsedecek olursak, 18.9 ve 19.9 mm inceliğiyle hem de 1.3 kilogramlık ağırlığıyla rakiplerinden daha ince ve hafif bir görüntü sergileyerek âdeta göz dolduruyor. Casper Nirvana C350, özellikle uzaktan eğitim ile okul ve iş hayatını sürdürenler için, hafifliği sayesinde taşınmada da yardımcı oluyor.

Casper C350,  hem Celeron-Pentium hem de Intel Core i3 serisini de barındıran, 2&4 çekirdekli, 14 nm, maksimum 3.10 Ghz frekans ile ebatlarına göre çok büyük işler başarabileceğini gösteriyor. Hem işlemcisi hem de ram ile yüksek performans vadeden Casper Nirvana C350, ram teknolojisi olarak ise en sonra ram teknolojisi olan LPDDR4 kullanıyor. Bu ram teknolojisi ile enerji tüketimini minimum hale getiriyor.

Casper c350 Özellikler
Casper c350 Özellikler

Casper Nirvana C350 Fiyatı

Uzaktan eğitim için laptop önerisi olarak tavsiyede bulunduğumuz Casper Nirvana C350, fiyatıyla da oldukça ideal gözüküyor. Fiyat aralığı olarak e-ticaret teknoloji sitelerinde 2400 ila 3200 TL arasında satışa sunuldu. Performansıyla olduğu kadar fiyatıyla da göz dolduran Casper Nirvana C350, şimdiden uzaktan eğitim için bilgisayar önerisi arayanlar ilk tercihi olmuş gibi gözüküyor.

Casper Nirvana C350 alınır mı?

Bu soruyu özellikle ayrı bir başlıkta incelemek ve sizlerle paylaşmak istedik. Çünkü rakam olarak baktığımız zaman Casper C350 modelini 2400 ila 3200 TL arasında bir fiyata sahip olduğunu söylemiştik.

Aldığımız her ürünün uygun fiyatlı olması ve bizlere uzun süreli, yüksek performansta hizmet etmesini isteriz.  Rakam olarak baktığımız zaman Casper C350 fiyatı sizlere yüksek gelebilir fakat fiyat / performans karşılaştırması yaptığımız zaman uzaktan eğitim için uygun fiyatlı laptop önerisinde bulunabilecek ucuz laptop olarak değerlendirmek hiçte yanlış olmaz.

Son olarak bu laptopu alan kullancıların Casper Nirvana C350 yorumlarına bakalım.

Casper C350 Yorum

Uzaktan eğitim için bilgisayar önerilerini araştırarak Casper Nirvana C350 alan kullanıcıların birkaç e-ticaret sitesinden derlediğimiz yorumlarıyla yazımızı sonlandırıyoruz.

 • Casper Nirvana c350, Celeron işlemciye sahip olmasına rağmen SSD sayesinde hızlı ve seri 
 • Casper Nirvana C350’ye birçok program yükledim çalıştırmada da problem yaşamadım kullanmakta da bir sıkıntı yasamadım ve kasma ısınma dertleriyle karşılaşmadım çok artısı var bu bilgisayarın fiyatına oranla iyi hizmet alıyorum. Hızlı çalışıyor ve hafif bir bilgisayar taşıması kolay ve hafif bir ürün. Tasarımı da çok beğendim
 • Casper Nirvana C350, fiyatına göre performansı gayet güzel, uzaktan eğitim için gayet yeterli, evde kullanıyorum, film ve dizi de izliyorum. Hiçbir sorun ile karşılaşmadım, ses ve ekran görüntüsü iyi, fiyat performans ürünü.

porno

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir