1. Anasayfa
  2. Rehber

Ankara Kahve Falı Bakan Yerler 2022 – Ankara En İyi Falcı

Ankara Kahve Falı Bakan Yerler 2022 – Ankara En İyi Falcı
0

İçindekiler

Binbir fal çeşidi ile insanlar kendi geleceği hakkında fikir sahibi olmak isterler. Siz de eğer Ankara’da yaşıyorsanız ve geleceğiniz hakkında kahve falı baktırmak istiyorsanız doğru yerdesiniz. Bu yazımızda sizler için Ankara kahve falı bakan yerlerin listesini yaptık. Alanında ünlü ve yetenekli falcılarla işte Ankara’da en iyi fal bakan yerler:

Ankara Kahve Falı
Ankara Kahve Falı

Turuncu Fal Cafe

Ankara Kızılay’da bulunan Turuncu Fal Cafe’de hepsi birbirinden iyi falcılar bulunmakta. Özellikle orada çalışan ve ününü neredeyse tüm Türkiye’ye yaymış Cengiz ve Toprak isimli falcıların hiç ıskalamadığı ve isabetli yorumlar yaptığı söylenmektedir. Cafenin konumu ve diğer detaylar ise burada.

Çilek Fal Cafe

Türkiye’nin her yerine online kahve falı hizmeti sunan Çilek Fal Cafe çok sayıda falcısıyla beraber uygun fiyatlı ve başarılı fal hizmeti vermektedir. Gidenin tekrar gittiği ve çevresine tavsiyede bulunduğu söylenilen Cafe, Kızılay’da bulunmaktadır. Buradan ulaşabilirsiniz.

Gülay Cafe

Yorumlarına güvenilen bir diğer isim olan Medyum Gülay tarafından kahve falı, tarot, kum falı gibi çeşitli fallara bakılmaktadır. Misafirlerini “Biz, sizinle mutluyuz!” sloganıyla ağırlayan Gülay Cafe, Yüksel caddesinde haftanın 7 günü hizmet vermektedir. Konum ve iletişim için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Cafe Mina

Evinizde gibi hissedeceğiniz rahat bir ortamda güler yüzlü hizmetle kahve falınızı baktırabileceğiniz iyi yerlerden birisi de Cafe Mina. Özellikle Soner Beyin tavsiye edildiği Cafe Mina’da önce bir güzel kahvenizi içip kahve falına, eğer isterseniz Tarot, Yıldızname ve Su falına da baktırabilirsiniz. Detaylı bilgi için burayı ziyaret edebilirsiniz.

Çatı Cafe

Çankaya Sakarya caddesinde bulunan Çatı Cafe’de kahve falı baktırabilirsiniz. Hem meşhur falcıları Ayşe, Şehrazat, Satı hem de diğer falcıları kahve falında en iyilerinden. Adres için tıklayın.

Ankara Kahve Falı Bakan Yerler Telefon Numarası

Turuncu Fal Cafe Telefon Numarası0312 911 20 01
Çilek Fal Cafe Telefon Numarası0312 433 42 20
Gülay Cafe Telefon Numarası0530 181 44 73
Cafe Mina Telefon Numarası0544 869 10 17
Çatı Cafe Telefon Numarası0312 434 31 47
Ankara Kahve Falı Telefon Numaraları

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir