1. Anasayfa
  2. Uygulamalar

Instagram Gizli Hesap Story İzleme

Instagram Gizli Hesap Story İzleme
Instagram Gizli Hesap Story İzleme
0

İçindekiler

Instagram gizli hesap story izleme genel olarak tüm Instagram kullanıcıları tarafından merak edilen bir konudur. Instagram platformu üzerinden paylaşılan 24 saatlik gönderiler yukarı kısımda görülür. Bu story güncellemeleri, Instagram hesabının sahibi tarafından kontrol edilebilir. Bu paylaşımlar, Instagramda kapalı hesap ise takipçi olmayan kişiler tarafından görülemez. Ancak kapalı bir hesapta paylaşılan bir storynin de takipçi olmayan kullanıcılar tarafından görülme imkânı vardır. Bu da Instagramda gizli hesapları görme uygulaması ile mümkün olacaktır.

Bu yazımızda sizlere sosyal medyada en çok merak ettiğiniz konulardan biri olan gizli hesapların paylaştığı gönderileri görme konusunu anlattık.

Instagram Gizli Hesap Story İzleme
Instagram Gizli Hesap Story İzleme

Instagram Story

Instagram story tıpkı Snapchat uygulaması üzerinden yapıldığı gibi 24 saatli bir zaman zarfı içerisinde yapılan ve bu zaman geçtikten sonra kendiliğinden silinecek olan anlık durumlardır. Gün içinde yaptığınız tüm aktiviteleri, fotoğraf, video ve yazı gibi bir takım şeylerin paylaşımını yapmak için Instagram story özelliğini kullanabilirsiniz.

Instagram’da story nasıl paylaşılır diye soracak olursanız bu da son derece kolay bir şekilde yapılabilen bir paylaşım şeklidir.

Instagram Story Gizleme

Instagram story gizleme sizi instagram üzerinden takip eden tüm Instagram kullanıcıları için yapılabilen bir uygulamadır. Eğer ki story olarak paylaşacağınız herhangi bir fotoğraf ya da videonun Instagram’da takip eden kişiler tarafından görülmesini istemiyorsanız, Instagram story nasıl gizlenir konusunu ele alalım.

Instagram’da tipikleştiğiniz birinin profiline giriş yaparak sağ üst bölmede yer alan sekmeye dokunun,  bu sekmede seçenekler bölümünün yer aldığını göreceksiniz. Hikâyeni gizle seçeneğine bastığınız zaman takipçiniz paylaştığınız storyleri göremez. Ayrıca daha sonra storynizi o takipçi için görünür yapabilirsiniz.

Instagram Gizli Hesap Story Görme Hilesi

 Instagram gizli hesap story görme hilesi için bir takım uygulamalar mevcuttur. Bu uygulamaları Google Play Store ya da Apple Store aracılığıyla indirebilir ve Instagram üzerinden kimler neler paylaşmış diye merak etmenize gerek kalmaz. Instagramda takipçi olup olmadığını fark etmeksizin her tür hesabın ne tür storyler paylaştığını görmekten mahrum kalmazsınız.

Instagram Gizli Hesap Story İzleme
Instagram Gizli Hesap Story İzleme

 Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirebileceğiniz bu uygulamaları, Instagram gizli hesap story görme uygulaması 2022 şeklinde bir arama yaparak son derece kolay bir şekilde bulabilirsiniz. Instagram gizli hesap Story görme uygulaması zararlı mı diye soracak olursanız b Instagram Storyu uygulamanın herhangi bir konuda soruna sebebiyet verip vermemesi hakkında herhangi bir sorun yaşanıp yaşanmaması da tam olarak net bir şekilde bilinmemekte. Bazı Instagram hesaplarında Böyle bir uygulama çok fazla kullanıldığı zaman Instagram hesabına uyarı gelmesine de neden olabilir. Bu sebepten dolayı bu tür bir sorunla karşı karşıya gelmiş olmamak için bu uygulamayı günlük olarak sürekli bir şekilde kullanmanızı tavsiye ederiz.

 Instagram’da Kapalı Hesapları Görme Uygulaması

 Instagram’da kapalı hesapları görme uygulaması hemen hemen her Instagram kullanıcısının hayalindeki uygulamadır. Neden diye soracak olursanız çünkü herkesin merak ettiği kişiler vardır. Bu sebepten dolayı Instagram üzerinde kapalı olan hesapları takipçi olmadığımız halde görmek ve ne tür paylaşımlar yaptığını bilmek istersiniz. Aslına bakacak olursanız instagram’ın böyle bir şeye izin vermediğini ve böyle bir durumun yasal olup olmadığını da göz önünde bulundurmak gerekir. Ancak yine de sosyal medya üzerinden yapılmak istenen her bir hareket yazılımsal olarak mümkün olacaktır.

 Instagram kapalı hesapları görme IOS ya da android telefonlar için Google Play Store ya da Apple Store üzerinden indirilebilecek bir takım uygulamalar sayesinde mümkün olacaktır. Instagram kapalı hesapları görme hilesi ile bu hesaplara erişebilmek için bu uygulamaları cep telefonunuza indirmeniz gerekir. Bilgi almak için mobilgeyik.com

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir