1. Anasayfa
 2. Genel

Araba İçin Klipli Müzik Nasıl İndirilir?

Araba İçin Klipli Müzik Nasıl İndirilir?
Araba İçin Klipli Müzik Nasıl İndirilir
1

İçindekiler

Uzun yollarda giderken radyo üzerinde müzik dinlemek bazen canımızı sıkabilir. Çünkü hem çekmeyen yollarda olabiliriz hem de istemediğimiz sevmediğimiz müziklere denk gelebiliriz. Bu tür durumlarda ise devreye daha önceden indirdiğimiz müzikler gelir. Bu müzikler ile yolda ilerlerken daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Bu müzikleri indirdikten sonra USB Flash Bellek içine yükleyebilir yolda giderken daha güzel seyahat edebilirsiniz. Bu müzikleri indirirken hem klipli olarak indirebiliriz hem de klipsiz olarak indirebiliriz.

Araba için klipli müzik indirmek daha güzel olabilir. Çünkü sadece müzik bazen çok duru gelebilir. Bu nedenle arada sırada gözümüze çarpacak hareketli görüntüler de iyi gelebilir. Klipli müzik dinlerken gözünüzü yoldan ayıracağınız anlamına gelmez. Bu nedenle araç kullanırken dikkatli olmanız gerekir. Peki bu klipli müzik nasıl indirilir? Gelin beraber inceleyelim.

 • Öncelikle Youtube üzerinden aradığınız klibi aratmanız gerekir.
 • Aradığınız klibin paylaşma linkini kopyalayın.
 • Bu link ile Youtube video indirme sitelerinden klibi indireceğiz.
 • Yıllardır piyasada bulunan en popüler video indirme sitelerinden biri olan Savefrom sitesi ile videomuzu indireceğiz.
 • Savefrom sitesine girdikten sonra kopyaladığımız linki yapıştırmamız gerekiyor.
 • Ardından sizlere İndirmek için seçenek gelecektir. Video kalitesini seçerek indirme işlemini başlatabilirsiniz.
 • İndirdiğiniz klipleri USB Flash Belleğinize ya da Araba da takacağınız yere uyumlu bir depolama aygıtına yüklemeniz gerekir.
 • Bilgisayardan indirdiyseniz, bilgisayarınızdaki kullanıcı dosyanızın içerisinde yer alan İndirilenler kısmından dosyaya ulaşabilirsiniz. Ya da bununla uğraşmamak için kullandığınız İnternet tarayıcısının indirilenler kısmından Dosya konumunu aç tarzı ibareye tıklamanız yeterlidir.
 • Arabada bulunan sistemler genelde maksimum 32 GB depolama alanlı Flash bellekler ile çalıştığından daha yüksek depolamaya sahip Flash bellekler kullanılmaması gerekir.

Bu adımların ardından en sevdiğiniz müzik kliplerini indirmiş olur, uzun yolculuklarda çok daha keyifli dakikalar geçirebilirsiniz. Ayrıca araç içerisinde yolcu koltuklarında bulunan kişiler de bu klipleri izleyerek standart müziğe göre daha da eğlenebilir.

Bu adımların ardından Araba için klipli müzik nasıl indirilir sorusunun cevabını vermiş olduk. Tekrar hatırlatalım. Şoför koltuğunda bulunan kişinin bu klipleri izlemesi tavsiye edilmez! Peki bu kliplerin nasıl indirildiğini öğrendik. Acaba Araba Müzik önerileriniz var mı derseniz hemen ona geçelim. Farklı kategorilere ayırdığımız müzik çeşitleri farklı zevklere sahip insanlar için düzenlenmiştir.

 

Araba Müzik Önerileri

Yolculuk esnasında aracımızda dinlemek için indirdiğimiz müzikleri seçerken dikkatli olmalıyız. Çünkü müzik zevkimiz araç içerisindeki herkes hitap edebilmelidir. Diğer yolcuların canını sıkmamak için bu gereklidir. Sizlere tavsiyemiz her kategoriden müzik indirerek yolcularınızın zevkini kestirmeniz daha kolay olacaktır. Peki Araba müzik önerileri vermek istersek sizlere nelerden bahsedebiliriz, görelim.

Türkçe Müzik

Türkçe müzik kategorisinde sizlere sunabileceğimiz bu 5 güzel şarkıyı dinlemeniz tavsiye edilir.

 • Yağmurlar – Şebnem Ferah
 • Gülümse – Sezen Aksu
 • Bağdat – Ayla Çelik
 • Gel Desem de Gelme – Melek Mosso
 • Çok Eski Şarkı – Şenceylik

Yabancı Müzik

Yabancı Müzik kategorisinde sizlere bu 5 güzel şarkıyı sunabiliriz.

 • Voilà – Barbara Pravi

 • El Diablo – Elena Tsagrinou
 • Thank You – Dido
 • Mata Hari – Efendi
 • ZITTI E BUONI – Måneskin

Araba Ses Sistemi Müzikleri

Araba ile yolculuk ederken müzik dinlemek bizleri yolun sıkıcılığından kurtaracaktır. Bu nedenle en sevdiğimiz müzikleri önceden indirerek yolculuğumuz esnasında keyifli anlar yaşayabiliriz. Üstelik sadece arabayı kullanan kişi için değil, arabanın yolcu koltuklarında oturan kişiler de güzel ve kulağa hoş gelen müzikler dinlemek isteyecektir. Araba ses sistemi müzikleri bizlere çok güzel bir şekilde ileterek sanki o müziğin içinde yaşarmışçasına bizleri daha aktif yapacaktır. Arkadaşlarınızdan alabileceğiniz Araba müzik önerileri ile müzik kütüphanenizi geliştirebilir, uzun yolculuklarda sıkıcı dakikalardan uzaklaşabilirsiniz. Üstelik klipli müzik indirme işlemiyle yolcu koltuğunda oturan kişiler standardın üzerinde keyif alabilirler. Bunun için tabi Klipli Müzik Nasıl İndirilir sorusu sorulacaktır. Ancak bizde bunu tahmin ederek sayfamızın üst kısmında bu yazı hakkında detaylı bilgiler verdik.

Araba İçin Klipli Müzik Nasıl İndirilir? Araba Müzik Önerileri ve Araba Ses Sistemi Müzikleri hakkındaki yazımızın sonuna geldik. Sizde daha fazla bu tarz yazı için web sitemizi ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca iPhone İçin En İyi Müzik İndirme Programı 2020 yazımız için sayfamızı inceleyebilirsiniz.

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir