1. Anasayfa
  2. Genel

Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Yerine Gelen Uygulama
Postegro Yerine Gelen Uygulama
0

İçindekiler

Postegro yerine gelen uygulama, Instagram üzerinde merak ettiği kişilerin profilini görüntülemek isteyen insanlar tarafından araştırılmaktadır. Postegro, Instagram üzerinden takip etmediğiniz halde; kişilerin attığı gönderileri ve hikayeleri rahatlıkla kontrol etmenize ve takip etmenize yardımcı olan bir uygulamaydı. Ücretli bir şekilde kullanılmaya devam eden bu uygulama, geçtiğimiz günlerde tamamen kaldırılmıştır. Bu durum ise; kişilerin yeni bir uygulama aramasına sebebiyet vermiştir. Üstelik, postegro uygulamasının güvenli bir şekilde kullanılmaya devam ediyor olması; kaldırılmasının ardından kullanıcıların derin bir üzüntüye kapılmasına sebebiyet vermiştir. Ancak fazla üzülmenize gerek yoktur. Çünkü postegro uygulamasına muadil olan birden fazla aplikasyonun geliştirildiği verilen bilgiler arasında yer alır.

Postegro Yerine Gelen Uygulama
Postegro Yerine Gelen Uygulama

Postegro Muadili Uygulama

Postegro muadili uygulama söz konusu olduğu zaman; ilk akla gelen aplikasyonlardan bir tanesi de pingru olarak bilinmektedir. Pingru uygulaması, tıpkı postegro gibi; Instagram üzerinde bir çok işlemi yapmanıza yardımcı olacaktır. Bu uygulamayı indirdiğiniz zaman kullanabileceğiniz diğer özellikler ise şu şekilde sıralanmaktadır;

  • Uygulamayı indirdikten sonra; Instagram hesabınıza giriş yapmanız gerekecektir. Şifre ve kullanıcı bilgilerinizi girmezseniz; uygulamayı kullanamazsınız.
  • Instagram üzerinde, merak ettiğiniz kişilerin bütün gönderilerini rahatlıkla görüntüleyebilir ve videolarını indirme şansı elde edebilirsiniz.
  • Bu uygulama sayesinde; Storyleri rahatlıkla izleme şansı elde edebildiğiniz gibi, telefonunuza yüklemenizde mümkün olacaktır.
  • Uygulamanın en güzel artı yanlarından bir tanesi ise; hiç kuşkusuz, kişilerin kimleri takip ettiğini rahatlıkla görüntüleyebiliyor olmamızdır.
  • Uygulama üzerinden, son görülme takip etme gibi işlemlerinizi de kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Yukarıda verilen hususlar; Instagram kullanmaya devam eden kişilerin, rahatlıkla faydalanabileceği maddelerdir. Özellikle de hesabınızda olmadığı halde takip etmek istediğiniz kişiler varsa; bu uygulama sayesinde yukarıda verilen özelliklerin hepsini rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Pingru Uygulaması Ücretli Mi?

Pingru uygulaması ücreti ve kullanıcıların merak ettiği konular arasında yerini alır. Bu uygulama, tıpkı postegro gibi ücretli olarak kullanılmaya devam etmektedir. Ancak, kullanıcılara belirli bir süre müsaade edilerek; ücretsiz bir şekilde kullanılması izin verilir. Bu uygulamayı kullandıktan ve öğrendikten sonra; kullanmaya devam etmek istiyorsanız, bir miktar ücret ödemeniz gerekecektir. Söz konusu uygulama; ücretini yıllık olarak tahsil etmeye devam etmektedir. Fakat aylık olarak yapılan ödeme seçeneklerinin varlığı da mevcuttur. Bu durum ise; uygulamayı indirmenize ve kullanmanıza yardımcı olacaktır. Üstelik ücretlerinizi dolar ya da Euro üzerinden ödemek gibi bir zorunluluğunuz yoktur. TL bazında da ödeme yapmanız mümkün olduğu için herhangi bir problem yaşamadan uygulamayı kullanmaya devam etmeniz mümkündür.

Postegro Yerine Gelen Uygulama
Postegro Yerine Gelen Uygulama

Pingru Güvenli Midir?

Pingru güvenilirliği de sık araştırılan konulardan biri olmayı başarmıştır. Özellikle de Instagram hesaplarına giriş yapılarak kullanılmaya devam eden uygulamalar; kişilerin kendi hesabına virüs bulaştırabilir ya da zarar verebilir. Bu nedenle, konu hakkında temkinli olunması ve gereken önlemlerin alınması çok önemlidir. Tam da bu noktada yapmanız gereken, uygulamanın kullanıcı yorumlarını okumak ve puanlamalarını değerlendirmektir. Bu sayede, uygulama hakkında fikir sahibi olmanız mümkün olduğu gibi; güvenilir olup olmadığını da anlayabilirsiniz. Bu nedenle, araştırmalarınızı yapmanızda fayda vardır. Ancak, söz konusu uygulama hakkında kötü bir yorum bulunmadığı verilen bilgiler arasında yer alır.

Ayrıca, daha önce postagro kullanmış bir kişi iseniz; pingruyu kullanırken de herhangi bir sorun yaşamayacağınızdan emin olabilirsiniz. Üstelik, uygulamayı indirirken ücretleri hakkında detaylı bilgi tarafınıza verilecektir. Tüm kullanım koşullarını ve ücret bilgilerini okuduktan sonra ise; uygun bulmanız halinde, uygulamayı dilediğiniz zaman kullanmaya başlayabilirsiniz. Pingru , aplikasyon halinde telefonunuza indirilebildiği gibi; web sayfası üzerinden de takip edebileceğiniz ve bilgisayarınızdan giriş yapabileceğiniz şekilde de tasarlanmıştır.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir