1. Anasayfa
 2. Oyun

PUBG Mobile Ekran Video Kaydetme

PUBG Mobile Ekran Video Kaydetme
PUBG Mobile Ekran Video Kaydetme
0

İçindekiler

Daha önceden bilgisayar oyun dünyasını sallayan PUBG, zaman içerisinde mobil cihazlara da gelerek PUBG Mobile olarak adını birçok rekora yazdırdı. Anlık oyuncu olarak birçok aktif oyuncuya sahip olan PUBG Mobile oyunu zaman içerisinde birçok Youtube yayıncısını ünlü etti. Çünkü bu kişiler PUBG oyun videolarını paylaşarak izleyicilerine keyifli dakikalar yaşattı. Peki bu kişiler nasıl PUBG Mobile ekran video kaydetme yaptı. Gelin bu yazımızda sizlerle bunu değerlendirelim.

PUBG Mobile ekran kaydı almak için 3. Parti yazılımlar yüklenebileceği gibi telefonun kendi yazılımında var ise onu da kullanabilirsiniz. Birçok kişi PUBG ekran videosu kaydetmek için Android ve IOS platformlarda 3.parti uygulamaları kullanmaktadır. Bu uygulamaların çoğu güvenli olup güvensiz uygulamalarda bulunmaktadır. Bu nedenle ekran videosu kaydetme programı seçerken dikkatli olmalısınız. Bu uygulama mağazalarından ekran kaydetme programlarını kullanabilirsiniz. Ancak çoğu özellik Premium üyelik istemektedir. Sizlerde Premium üyesi olarak tüm özelliklerin kilitlerini açabilirsiniz. Ücretli ekran kaydetme programları, sizlere en kaliteli ekran kaydetme hizmetini verecektir. Bu programları kullanmak telefon üzerinde RAM tükettiğinden sizlere oyun üzerinde kasma sorunları yaşatabilecektir. Bu nedenle iyice optimize edilmiş düşük ramli ekran kayıt programları kullanmanızı tavsiye ediyoruz, Ya da telefonunuzun kaliteli olması bu işi çözecektir.

PUBG Mobile Ekran Kaydetme Uygulamaları (Android)

Android cihazlar için birçok Pubg Mobile ekran kaydetme uygulamaları geliştirilmiştir. Dilerseniz sizlere bu uygulamaları sıralayalım.

 • AZ Ekran Recorder.

 • Super Screen Recorder.

 • DU Recorder.

 • Screen Recorder.

 • Mobizen Screen Recorder.

 • ADV Screen Recorder.

PUBG Mobile Ekran Kaydetme Uygulamaları (İOS)

Android cihazlarda olduğu gibi İOS işletim sistemine sahip olan cihazlar için, PUBG ekran kaydetme uygulamaları bulunmaktadır. Bu uygulamalar;

 • Web Demo
 • DISP kaydedici
 • Casus Cam: Stealth Video kamera

Şeklinde İOS PUBG mobile ekran kaydetme uygulamaları sıralanabilir.

 

Ekran Videosu Kaydetme APK

Paralı ekran kaydetme programları, insanları modlanmış APK’lara yönlendirmektedir. Sizlerde fiyatların yüksek olduğu paralı ekran kaydetme programlarını APK olarak indirebilirsiniz. Bu APK dosyalarının sadece Android platformlar için geçerli olduğunu unutmamak gerekir. IOS programlarda APK ile yükleme işlemi yapılmamaktadır. IOS platformlarda APK yükleme işlemi yapılmadığından dışarıdan dosya yükleme işlemi yapılmamaktadır. Bu nedenle IOS kullanıcılarını ekran kaydını tam sürümüyle kullanmaları için Premium özellikleri satın alması gerekir. Ya da pek tavsiye edilmeyen IOS Jailbreak işlemi ile Ios cihazlarınızın güvenliğini devre dışı bırakarak paralı uygulamaları cihazınıza indirebilirsiniz.

Ücretsiz olarak sunulan ekran videosu kaydetme programları kullanıcıları rahatsız eden birçok özellik barındırmaktadır. En önemlisi ekran kaydeden program ücretsiz versiyonlarda video üzerinde filigran koyarak kendi uygulamasının reklamını yapmaktadır. Bu ise ekran kaydını alan kişinin kalitesini düşürmektedir. Bu nedenle kişiler ya ödeme yaparak uygulamanın Premium özelliklerini satın alır ya da hileli yola başvurarak APK dosyalarını kullanır.

Her ne kadar APK ile modlanmış ekran kayıt programları kullanmak bize bir çözüm olsa da bizler tarafından pek tavsiye edilmemektedir. Çünkü yanlış güvenilir olmayan sitelerden APK yüklemeniz sizin cihazınızda güvenlik açıklarına sebebiyet verebilir. Dosyalarınıza izinsiz erişim sağlanabilir. Güvenilir, işini sürekli sağlam yapan web sitelerini kullanarak Ekran videosu kaydetme programları APK indirebilirsiniz. Ancak tüm bunları yaparken sorumluluğu kendi üzerinize aldığınızı unutmayın. Çünkü APK indirmek yüklediğiniz programının cihazınıza erişmesine izin verdiğini onaylamaktır. Yabancı sitelerden bu uygulamaları indirmeniz ya da Youtube üzerinde az izlenmiş yorumsuz videolardan keşfettiğiniz APK’ları indirmemeniz tavsiye edilir.

 

PUBG Mobile Ekran Kaydetme

PUBG Mobile Ekran Kaydetme programları ile sizlerde oyun içerisinde yaşadığınız aksiyonları farklı insanlara ulaştırabilirsiniz. Zaman içerisinde içerikleri paylaştığınız platformlarda kitleniz artacak daha büyük kitlelere ulaşabilirsiniz. Ayrıca ciddi bir zaman ayırıp Youtube gibi para kazandıran platformlar üzerinden gelirler elde edebilirsiniz. Çünkü bu tür platformlarda oyun videoları izleyen büyük bir kitle vardır. Güzel birinciliklerinizi paylaşabilir, kendi kaliteli içeriklinizi milyonlarca kişiye izletebilirsiniz. Örneğin Youtube’a girip PUBG Mobile videosu izleyerek kendini geliştirmek isteyen birisi sizin PUBG Mobile taktikleri videonuzu izleyerek kendini geliştirebilir. Sizler de bu sayede izlenme kazanabilir, ilerleyen dönemlerde gelir elde edebilirsiniz. Kaliteli içerikler her zaman güzel ürünlere dönüşecektir unutmayın. Artık sırada tek yapmanız gereken PUBG Mobile Ekran Kaydetme programlarını kullanarak hedefinizdeki kitleye ulaşmak. Bu sayede içeriklerinizin kalitesini zaman içerisinde arttırabilirsiniz. İzleyicilerinizden gelen yorumlara göre de videolarınızı şekillendirebilirsiniz. PUBG Mobile ekran kaydetme programlarını kullanmanız sizi çok daha güzel yerlere getirecektir.

 • Android PUBG Mobile İndirmek için Google Play uygulamasını kullanabilirsiniz.
 • IOS PUBG Mobile İndirmek için App Store uygulamasını Kullanabilirsiniz.

PUBG Mobile Ekran Kaydetme ve Ekran Videosu Kaydetme APK indirme hakkındaki sorularınızı bu yazının ardından giderebileceğinizi ümit ediyoruz. Sizlerde En İyi Pubg Mobile Aksesuarları yazımızı inceleyebilir, kendinize ait PUBG Mobile Aksesuarlarına sahip olabilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir