1. Anasayfa
 2. Genel

Casper Arızalı Ürün Takip ve Casper Tablete Format Atmak

Casper Arızalı Ürün Takip ve Casper Tablete Format Atmak
Casper Arızalı Ürün Takip ve Casper Tablete Format Atmak
0

Casper tabletler, bilgisayarlar, telefonlar çeşitli teknolojik ürünlerde tercih edilmektedir. Casper arızalı ürün takip orijinal sitesinin sorgulama alanından yapılmaktadır. Garanti kapsamında verilen teknoloji cihazlarının durumu bu ekrandan takip edilmektedir. Cihazınızın durumun sorgulayabileceğiniz alandan sizlere bahsedeceğiz.

Casper tablete format atmak bireysel kullanıcılar için garanti kapsamında olmayan cihazlarda tercih edilmektedir. Zor bir işlem olmamakla birlikte biraz teknik bilgiye ihtiyaç duyuluyor. İki konuda hakkında öğrenmeyi isteyeceğiniz tüm bilgileri açıklıyoruz.

Casper Arızalı Ürün Takip

Cihazı orijinal teknik destek ekibine verdiğinizde casper arızalı ürün takip bilgileri size verilmektedir. Cihazın durumunu kontrol etmenizi sağlayan çeşitli bilgilerle online ortamda takip etmeniz sağlanmaktadır. Teknik arızaya gönderdiğiniz cihazı casper.com.tr/destek alanından kolayca takip edebilirsiniz. Takip etmek için aşağıdaki bilgilerden yalnız birine sahip olmanız yeterlidir.

 • Cihaz seri numarası

 • Telefon numarası

 • Servis Form Numarası

Casper arızalı ürün takip adımında sizden isteyeceği bilgileri göstermektedir. Bu bilgiler ışığında kolayca cihazınızın durumunu takip etmenizi sağlamaktadır. Casper arızalar kısa sürede içerisinde çözüme kavuşuyor. Hatta talep etmeniz halinde kendiniz gitmeden cihazınızı adresinize göndermektedir. Bu konuda teknik servisten detaylı bir bilgi alabilirsiniz.

Casper Tablete Format Atmak

Tablet format atma ihtiyacı kullanıcıların yavaşlama, uygulamalarda hata alma ve Android sistemde olası problemlerde tercih edilmektedir. Casper tablete format atmak basit bir süreç olmakla birlikte özellikle teknik bilgi gerektiren bir durumdur. Hiçbir bilgisi olmayanlar yalnızca maddelerdeki ayrıntıları yapmasıyla işlemi kolayca yapabilmektedir.

 • Tabletinizin kapalı olduğundan emin olun. ( Gerekli yüzdede bir şarja ihtiyaç olacaktır. )

 • Sesi yükselt + Home tuşuyla birlikte power tuşuna basılmalıdır.

 • Gelen ekran içinde ses kısma tuşuyla ‘’ Recovery ‘’ alanı seçilmelidir.

 • İşlem yapıldıktan sonra tablete yeni bir ekran gelecektir. Bu ekranda Wipe data/factory reset seçilecektir.

 • Seçim yapıldıktan sonra ‘’ Yes Delete All User Data ‘’ seçimi yapılmalıdır. ( Unutmayın ki bütün tablet verileri silinecektir.)

 • Yine bir ekran karşınıza gelir. ‘’ Reboot system now ‘’ öğesinin bu alanda son kez seçilmesi gerekmektedir.

 • Bu işlem sonrasında tablet kendini sıfırlamaya alacaktır, bir süre beklemeniz gerektiğinden hiçbir müdahale etmeden beklemelisiniz.

Casper tablete format atmak yukarıdaki işlemlerin uygulanması sonrasında yapılmaktadır. Finalde telefon kendini sıfırlar ve fabrika ayarlarına geri dönmektedir.

Her zaman Kalbimizdesin Google

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir