1. Anasayfa
  2. Liste

Akıllı Saat Önerileri 2020

Akıllı Saat Önerileri 2020
0

İçindekiler

Akıllı saatler son zamanlarda oldukça popülerleşmeye başladı. Bunun farkında olan markalar çok sayıda akıllı saat piyasaya sürdü. Çok sayıda Android uyumlu akıllı saatler ve ios uyumlu akıllı saatler mevcut bundan dolayı aralarından seçim yapmak oldukça zor. Akıllı Saat Önerileri 2020 listemizde sizler için en iyi akıllı saatleri derledik.

Huawei Watch GT2

Son zamanlarda televizyonda çok sık reklamıyla karşılaştığımız Huawei Watch GT2 klasik tasarımlı bir akıllı saat. Bu saat hem android hem ios uyumuyla geniş bir kitleye hitap ediyor. Malzeme kalitesi oldukça yüksek olan saatin 42mm ve 46mm olmak üzere iki modeli bulunuyor. Bu saat ile bildirimlerinizi okuyabilir, spor aktiviteleriniz ve uykunuzu takip edebilirsiniz. Ek olarak bu saatin telefon ile konuşulan akıllı saatler kategorisine girdiğini belirtelim. Saatin ekranı oldukça canlı renklere sahip, okunulabilirliği yüksek bir ekran. Saatin içinde bulundurduğu kadranlar oldukça şık. Eğer klasik görünümlü akıllı saat arıyorsanız bu saat tam size göre.

Samsung Galaxy Watch Active 2

Samsung’un spor akıllı saat modeli Galaxy Watch Active 2 ince tasarımıyla birlikte bileğinizde oldukça şık duracaktır. Çerçevesinde bulunan dokunmatik yüzey sayesinde saatinizin kontrolleri daha kolay. Android ve ios uyumu bulunan saatin ios sürmünün çok iyi olmadığını belirtelim. Saat en iyi Samsung cihazlarda çalışıyor. Saat çok sayıda spor modunu bünyesinde barındırırken bu spor modlarının takibi için dahili gps özelliğine de sahip. Diğer akıllı saatler gibi bu saatle de aynı şeyleri yapmanız mümkün. Huawei Watch GT2 modelinin özelliklerine ek olarak uygulama yükleme desteği bulunan akıllı saatte Spotify gibi işinize yarayacak uygulamaları yükleyebilirsiniz.

Android Akıllı Saat Önerisi 2020

Her marka genelde kendi işletim sistemini kullansa bile Android işletim sisteminin geliştiricisi Google giyilebilir teknolojinin gelişmesine kayıtsız kalmamış ve kendi akıllı saat işletim sistemi olan Wear OS işletim sistemini geliştirmiş. Wear OS akıllı saat modelleri de oldukça fazla. Bu işletim sistemini kullanan akıllı saatler genelde normal saat üreticilerinin geliştirdiği akıllı saatler oluyor. Wear OS hem android hem de ios uyumlu.

Akıllı Saat Önerileri 2020 listemizin sonuna bir android akıllı saat koyduk. Wear OS kullanan saatler üreten bir marka örneği olarak Fosil markasını gösterebiliriz. Ürettiği modeller maalesef çok uygun fiyatlı olmasa da kaliteli saatler ürettiğini söylemeden geçemeyiz. Hatta bir çok saat markasının akıllı saat girişiminin arkasında da Fosil markası yer almaktadır. Size Fosil’in en gelişmiş akıllı saati olan Fossil Connected FTW4025 modelini önerebiliriz. Paslanmaz çelik kasası ve mineral camıyla bir saat markasına yaraşır derecede kalite en üst düzeyde tutulmuş.

Uygun Fiyatlı Akıllı Saat Önerisi 2020

Akıllı saat alırken çok fazla para vermek istemeyen kullanıcılar için ucuz akıllı saat modeli olan Haylou Solar LS05 iyi bir uygun fiyatlı akıllı saat önerisi olacaktır. Sitemizde incelemesi olan model hakkında daha fazla bilgi almak için tıklayın.

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir