1. Anasayfa
  2. Rehber

Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Nasıl Kullanılır?

Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Nasıl Kullanılır?
telefon numarası olmadan whatsapp
0

İçindekiler

WhatsApp’ı telefon numarası olmadan WhatsApp kullanmak mümkündür. Bunun için SMS onay veren ve bunu paralı yapan sitelerden numara almanız gerekmektedir. Normalde sabit hat aldığınızda onlarca lira ödeme yapmanız gerekiyor. Ancak bu linke tıkladığınızda bu siteden otomatik bir numara alabilirsiniz. Numara ücretsiz değildir, ortalama 8-10 liralık bir masrafınız olacaktır. Ödemeyi de Papara yada İninal karttan yapabilirsiniz. Sonra bu linke giderek WhatsApp Aero indirmeniz gerekiyor. İster PC ister cep telefonunuza bu programı indirdiğinizde, telefon numarası olmadan Whatsapp kullanabileceksiniz.

Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Nasıl Kullanılır?
Telefon Numarası Olmadan WhatsApp Nasıl Kullanılır?

WhatsApp’ı Telefon Numarası Olmadan kullanmak

WhatsApp’ı telefon numarası olmadan kullanmak istiyorsanız bu yol dışında bir çözüm yok değerli okurlar. Yukarıdaki ilk linkten alacağınız numara herhangi bir ülkeden seçilebilir. Bu seçim size kalmıştır. Whatsapp Aero kurmadan önce mutlaka eski Whatsapp varsa silmeniz gerekir. Whatsapp Aero normal kurulumu devam ettirin ve sizden numaranız istendiğinde, sistemden satın aldığınız numarayı girin. Size bir SMS göndereceklerdir. Bu SMS yine numarayı aldığınız yerde görünecek. Kod numarasını cihazınızdaki doğrulama alanına girin ve Whatsapp programını hat olmadan da kullanmaya başlayın. 

Hatsız Whatsapp Süresi Ne kadar?

Telefon numaranızı aldıktan sonra WhatsApp’ı kullanmaya başlayabilirsiniz. Bir telefon numarası almak için sabit bir internet bağlantısına bağlı olmanız gerekir. WhatsApp’ı telefon numarası olmadan kullanmak için bir WiFi ağına da bağlanmanız gerekir. Bu program siz kullandığınız sürece aktif olacak. Ancak programı cihazınızdan silerseniz; bu kez her şeye yeniden başlamanız gerekecek.

WhatsApp’ta bir telefon numarasını bir arkadaşınız veya akrabanızla paylaşmamanın bir başka nedeni de gizliliktir. Tek seferlik sohbetlerde bu yolu deneyerek kalabalıktan kurtulabilirsiniz. 

Sabit Hat Whatsapp Kullanımı

Bir yerel telefon numarasıyla kaydolduktan sonra WhatsApp size bir SMS değil sesli olarak kod verebilir. Yerel telefonla bu kodu alabilirsiniz. WhatsApp’tan size bir doğrulama kodu gönderecek ve siz bu kodu Whatsapp kurduğunuz cihaza gireceksiniz. Bu içerikte yazılanları Telegram için de yapabilirsiniz. Bunu yaptıktan sonra hesabınız doğrulanacaktır.

Telefon numarası olmadan WhatsApp numarası almanın başka bir yolu da TextNow uygulamasını kullanmaktır. Uygulamayı Google Play Store’dan indirebilir ve numarayı girebilirsiniz. Numarayı girdikten sonra, SMS’in başarısız olması için 5 dakika bekleyin ve ardından hesabınızı onaylamak için sistemden ücretli aldığınız kodu yazın. 

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir