1. Anasayfa
  2. Uygulamalar

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü ve Google Play Müşteri Hizmetleri Numarası

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü ve Google Play Müşteri Hizmetleri Numarası
Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü ve Google Play Müşteri Hizmetleri Numarası
0

Android uygulama mağazası olan Google Play Store milyonlarca kullanıcı tarafından kullanılmaktadır. Popüler uygulama üzerinden çeşitli alışverişler yapıldığı ve uygulama mağazası olduğu için önemlidir. İndirme alanında Android mağazasında çeşitli sorunlar yaşanmaktadır.

Google mağazasında sık karşılaşılan problemler içinde Google Play store indirme bekleniyor hatası yer almaktadır. Özellikle uygulamada bu tarz bir hata uygulamanın hiç indirilmemesine neden olacaktır. Uzun bekleme süreleriyle kullanıcılar bu hatada ne yapacağını şaşırıyorlar. Problemi nasıl çözeceğiniz hakkında sizleri bilgilendireceğiz.

Google Play Store İndirme Bekleniyor Çözümü

Android cihazlarda sorunların çıkış nedeni birden fazla olabilmektedir. Özellikle çok fazla nedeni olan problemlerde farklı çözüm yöntemleri yer alacaktır. Google Play store indirme bekleniyor hatası içinde farklı yolların denenmesi gerekmektedir. Her cihazda sorunu çözen aşamaların farklılık yarattığı bilinmektedir.

Cihaz problemini çözmeye başlamadan önce play store uygulamasında güncellenen uygulama olmadığından emin olun. Çünkü mevcut indirmeler tamamlanmadan başlatılan yeni indirmeler gecikmelere neden olmaktadır.

  • Google Play Store uygulamasına girin.

  • Sol üst alanda uygulamalar ve oyunlarım alanına girin.

  • İlgili alanda güncellenen veya indirilmeye hazır olan uygulamalar yer alacaktır.

  • Bu alanda yer alan tüm uygulamalar X seçeneği ile kapatılmalıdır.

  • Sonra diğer uygulama isteklerinizi indirmeye başlayabilirsiniz.

Google play store indirme bekleniyor hatasının çözümü için ön bellekte yer alan verilerin temizlenmesi gerekir. İndirme bekleme sorunlarında önbellek verilerinin temizlenmesi de bir çok problemi çözecektir.

Google Play Müşteri Hizmetleri Numarası

Google müşteri hizmetlerine yönelik telefon numarası veya irtibat numarası paylaşmıyor. Özellikle kullanıcılar problemlerinin çözülmesi için ‘’ Ticket ‘’ yani bilet adı verilen bir bildirim yapmaktadır. Google play müşteri hizmetleri numarası yerine ‘’ Google Yardım ‘’ seçeneğinden geri dönüş yapılması gerekmektedir.

Olası tüm bilet bildirimlerinde yanıt alınma süresinin 24 saat civarına göründüğü bilinmektedir. Fakat en uzun süren bilet dönüşleri ise 48 saat içinde yapılmaktadır. Google play müşteri hizmetleri numarası olsa bile İngilizce dilinde hizmet verecektir. Bu nedenle bir çok kullanıcı problemini telefon yoluyla çözme fırsatı bulamayacaktır. Google yardım alanından sorunun iletilmesiyle, müşteri destek ekibi zaten probleminizi çözüme kavuşturmaktadır.

Her zaman Kalbimizdesin Google

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir