1. Anasayfa
  2. Genel

PC İçin Android Emülatörü

PC İçin Android Emülatörü
PC İçin Android Emülatörü
0

PC İçin Android Emülatörü Mobil oyunlar son dönemlerde oldukça popüler. Pubg ya da Mobil Legends gibi oyunlar milyonlarca kullanıcı kitlesine sahip. Kendine has hikayeleri ve birbirinden heyecanlı oyun modlarıyla deyim yerindeyse kullanıcıları kendilerine hayran bırakıyorlar. Ancak kullanıcılar mobil oyunları her zaman telefon ya da tablet ekranında oynamayı tercih etmiyor. Daha geniş ekran ve daha konforlu bir oyun keyfi için pek çok kullanıcı bilgisayar üzerinden bu oyunları oynamayı tercih ediyor. Android mobil oyunlarını bilgisayarda oynamanın en kolay ve en güvenilir yoluysa emülatör kullanmak. Emülatör bilgisayar kullanıcılarına mobil oyunları bilgisayar üzerinden oynayabilme imkânı sağlar. Böylelikle kullanıcılar akıllı cihazlarda oynanabilen oyunları bilgisayar ekranından kolaylıkla oynayabilir. Bu nedenle pek çok bilgisayar kullanıcısı pc için android emülatörü arayışı içinde. Sizler için en bilindik, en popüler ve en kaliteli android emülatörü programlarını derledik.

Android Emülatörü Önerileri

Mobil cihazlarda bulunan oyunlara erişim sağlamaları nedeniyle emülatör programları pek çok kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Pubg ya da Mobile Legends gibi dünyaca ünlü popüler ve zevkli mobil oyunlara kolayca ulaşabileceğiniz emülatörleri sizler için sıraladık.

1. Nox Player: Android emülatör programları arasında en popüleri diyebiliriz. Tamamen ücretsiz olması ve android mobil oyunların neredeyse tamamını içeriğinde barındırmasıyla sıklıkla tercih ediliyor. Bunun yanı sıra, bir diğer avantajlı özelliğiyse ücretsiz olmasına rağmen sıkıcı reklamların olmaması.

2. GameLoop: Bilhassa Mobil Legends ve Pubg tutkunlarının tercih ettiği bir android emülatörü. Oyunlara kolay ve ücretsiz ulaşılmasını sağlaması nedeniyle milyonlarca kullanıcı tarafından tercih ediliyor. Bilgisayarda fazla yer kaplamaması ve güvenilir bir uygulama olması da bir diğer tercih sebebi olarak karşımıza çıkıyor.

3. BlueStacks: Başka bir popüler android emülatörü olan BlueStacks kurulumu en basit olan programlar arasında yer alıyor. Ücretsiz bir program olmasının yanı sıra bazı özellikleri kullanabilmek için Premium üyelik istemektedir.

4. KoPlayer: Bilgisayarınızda fazla yer kaplamayan ve kurulumu yine oldukça basit olan başka bir emülatör programıdır. Ücretsiz bir uygulamadır ve içeriğinde reklam barındırır. Bir diğer dezavantajıysa zaman zaman mavi ekran verebilir ya da bilgisayarınızda donmalara neden olabilir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir