1. Anasayfa
  2. Oppo

Oppo Telefon Nasıl Kapatılır? Oppo Telefon Kapatma Tuşu

Oppo Telefon Nasıl Kapatılır? Oppo Telefon Kapatma Tuşu
Oppo Telefon Nasıl Kapatılır? Oppo Telefon Kapatma Tuşu
0

Oppo Telefon Nasıl Kapatılır? Oppo Telefon Kapatma Tuşu Teknoloji devi Çin’in dünyaya sunduğu markalar arasında Oppo markası da yer alıyor. Sektörde oldukça popüler olan ve rekabeti arttıran bir marka olan Oppo sunduğu akıllı mobil cihazlarla kısa sürede kullanıcılar gözdesi olmayı başarmış durumda. Yüksek kalite ve uygun fiyatı bir arada sunması Oppo markasını cazip hale getiren özelliklerden bir tanesi. Sunduğu sayısız model ve özelliklerle kaliteli ve keyifli bir deneyim yaşattırıyor. Ancak zaman zaman Oppo kullanıcıları çeşitli sorunlarla karşı karşıya kalabiliyor. Bunlardan bir tanesi de oppo telefon kapatma tuşu sorunu. Pek çok kullanıcı farklı tasarım ve dizayna sahip olan Oppo marka telefonların nasıl kapatılacağını bilemiyor. Kullanıcıları oldukça zora sokan bu sorununsa çözümü oldukça basit. Sizler için oppo telefon nasıl kapatılır oppo telefon kapatma tuşu çalışmıyor sorunlarının çözümlerini detaylı olarak yazımızın alt başlıklarında açıkladık.

Oppo Telefon Nasıl Kapatılır?

Oppo markası satışa sunduğu akıllı mobil cihazların tasarım ve dizaynlarıyla ön plana çıkmayı başaran markalar arasında yer alıyor. Ergonomik dizaynı sayesinde kullanım kolaylığı sağlıyor. Ancak bazen tasarım kaynaklı olarak kullanıcılar çeşitli sorunlarla karşılaşabiliyor. Bunlardan bir tanesi de oppo telefon nasıl kapatılır sorunu. Oppo marka telefonunuz kapatmak ya da yeniden başlatmak istiyorsanız aşağıda bahsettiğimiz adımları sırasıyla takip edebilirsiniz.

  • Oppo marka ve model cihazınızın ‘Ayarlar’ kısmına giriş yapın.
  • Ekrana gelen seçenekler arasından ‘Kolaylaştırıcı ayarlar’ yazan seçeneğe dokunun.
  • Yeni açılacak olan seçenekler arasından ‘Navigasyon Düğmeleri’ yazan seçeneğe dokunun.
  • Son olarak ekrana açılacak olan seçenekler arasından ‘Sanal düğmeleri otomatik gizle’ seçeneğine dokunun ve bu özelliği aktif hale getirin.
  • Ekranın alt kısmını yukarı kaldırın. Buradan cep telefonunuzu kapalı konuma getirebilirsiniz.

Herhangi bir düğme kullanmadan otomatik olarak oppo telefon kapatma işlemini kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Oppo Telefon Kapatma Tuşu

Oppo telefon kapatma tuşu sorunu yalnızca yukarıda bahsetmiş olduklarımızla sınırlı kalmıyor. Bazı durumlarda kullanıcılar kapatma tuşunun çalışmadığından bahsediyor ve bu soruna çözüm arıyorlar. Oppo telefon kapatma tuşu bozuksa bunun tek çözümü teknik servisten yardım almaktır. Teknik servis çok kısa sürede açma ve kapatma tuşunu değiştirerek sorunun çözümü gerçekleştirebilir.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir