1. Anasayfa
 2. Genel

Postegro Giriş Yap Web

Postegro Giriş Yap Web
Postegro Giriş Yap Web
0

İçindekiler

Postegro giriş yap web üzerinden yapılabilir. Bundan sonra özellikleri görülebilir ve sorun yaşanmadan kullanılabilir. Günümüzde en yaygın tercih edilen sosyal medya hizmet araçlarından biri olan platform geniş bir kapsama sahiptir.

Sosyal medya platformlarının gelişmesi ile beraber, bunlara yönelik sunulan hizmetlerde de yükselme görülmüştür. Bunlar oldukça geniş kapsamlı olup bir tanesi de Postegro’dur. Hem web sitesi hem de uygulaması yer almaktadır. Dolayısıyla kendi sitesine girdikten sonra özelliklerine bakabilir, kullanmaya başlayabilirsiniz.

Bununla birlikte Postegro web ya da aplikasyon üzerinden kullanımı ardından meydana gelebilecek problemlerin de sizin sorumluluğunuzda olduğu unutulmamalıdır. Günümüzde sosyal medya platformlarının, bu gibi üçüncü taraf uygulamalarında destek vermediği kişiler tarafından unutulmamalıdır.

Postegro Giriş Yap Web
Postegro Giriş Yap Web

Postegro Web Özellikleri Neler?

Peki, Postegro hangi özelliklere sahip? Sosyal medya uygulamalarının gelişmesi, dünya çapında milyonlarca insana hitap etmesi ile birçok platform da ortaya çıkmıştır. Bunların her biri farklı konulara yönelik olarak hizmetler sunmaktadır.

Günümüzde birçok kişi sosyal medya hesaplarına kimlerin baktığını merak eder. Bunları görebilmek için hangi yöntemlerin olduğunu sık sık araştırır. Ne var ki Instagram, bu konu hakkında kullanıcılara bir bilgi vermez. Dolayısıyla çoğu kişi üçüncü parti uygulamalara bakma yoluna gider.

Bu uygulamalardan bir tanesi de Postegro’dur. Postegro giriş yap web ardından hesabınıza bakanların görülebileceği belirtilmektedir. Ayrıca şu gibi özeliklerinden de yine bahsedilmektedir;

 1. Takip ettiğiniz kişilerin profillerini görme
 2. Fotoğrafları HD kaliteli kayıt etme
 3. Sosyal medya profillerini görme
 4. Instagram’da gerçekleştirilen paylaşımları kayıt etme
 5. Kullanıcıların tam adını görme
 6. Profil fotoğraflarını büyütme
 7. Sizi takip eden kullanıcılara bakma

Tüm bunlar sadece Postegro giriş yap web ardından kullanılabildiği gibi aplikasyonda da geçerlidir.

Postegro APK Nedir?

Her ne kadar Postegro giriş yap web üzerinden gerçekleştirilebilse de mobil uygulama üzerinden de çalışmaktadır. APK dosyası halinde olan uygulaması yaklaşık 3,4 MB boyuttadır. Özellikleri bakımından da her cihazın çalıştırabileceği yapıya sahiptir.

Uygulamayı indirdikten sonra standart bir APK dosyası gibi kurulabilir. Bu bakımdan ayarlar menüsüne geldikten sonra cihazın güvenlik bölümüne gelinmeli, buradan da bilinmeyen kaynaklar aktif yapılmalıdır.

Postegro bundan sonra üzerine dokunmak suretiyle kurulabilir. İşlemler kolay bir şekilde devam edebileceği için zorluk çekilmez. Kurulum tamamlandıktan sonra girebilir, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Kolay bir ara yüzü bulunduğundan zorluk çekmeden tüm özelliklerinden faydalanabilirsiniz.

Postegro Giriş Yap Web
Postegro Giriş Yap Web

Postegro Nasıl İndirilebilir?

Postegro giriş bahsettiğimiz üzere sadece web üzerinden değil, aplikasyon üzerinden de kullanılabilir. Ancak bazı kişiler çok aradıkları halde bunu bulmadığını dile getirebilir. Ancak günümüzde her uygulama, Google Play Store gibi market uygulamalarında yer almamaktadır.

Eğer Postegro’yu burada bulamadığınızı belirtiyorsanız, bunun temel sebebi market uygulamalarında yer almamasıdır. Kişilerin APK dosyasını platformun kendi sitesinden indirmesi, ardından yukarıda belirttiğimiz şekilde kurması gerekir.

Kurulum işlemleri tamamlandıktan sonra beklemeden kullanmaya başlayabilirsiniz. Size sunduğu tüm özellikleri görebilir, nasıl olduğuna bakabilirsiniz.

Postegro ile Instagram Bağlantılı Mı?

Postegro bilindiği üzere bir üçüncü parti uygulamasıdır. Ancak dünya çapında birçok kişi tarafından kullanılmaktadır. Ne var ki sıklıkla insanlar sosyal medya ağları ile bağlantılı olduklarını, buradan desteklendiklerini düşünmektedir.

Bu tamamen yanlış bir düşüncedir. Instagram da dahil olmak üzere Postegro’nun diğer ağlar ile bağlantısı yer almamaktadır. Dolayısıyla platformu kullanmak istiyorsanız bunu bilmeniz ve emin olmanız gerekir.

Postegro giriş ardından, sizden sosyal medya hesabınıza girmeyi gerektirebilir. Dolayısıyla hesabınızın bu durumda tehlike altında olabileceği de kesinlikle unutulmamalıdır.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir