1. Anasayfa
  2. Haber

Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar 2020

Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar 2020
Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar
1

İçindekiler

Akıllı telefon piyasası oldukça geniş bir yelpazeye ulaştı. Samsung, iPhone, Huawei, Xiaomi gibi tercih edilme yüzdesi yüksek olan markaların yanı sıra bilinirliği olan fakat tercihi az yapılan bazı akıllı telefonlar da var. Bütçesini belirli seviyede tutarak seçenekleri daraltmak isteyenler için yüksek performans sağlayabilecek telefon modellerini araştırmak gerekiyor. Bazı cihazların fiyat/performans değerlendirmesi oldukça yüksek. Peki, Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar hangileri?

General Mobile GM 20

Ülkemizde tercih edilme oranı giderek yükselen General Mobile, 2020 yılında çıkardığı GM 20 modeliyle bütçeye uygun bir telefon seçimi sunuyor. 64 gb dahili depolaması bulunan cihaz, 8 çekirdek ve 4 gb bellek gücüyle güçlü bir deneyime olanak sağlıyor. Ayrıca 13 MP arka kameraya sahip. Mevcut fiyatı 1780 TL ile 1849 TL arasında değişiyor.

TCL 10L

Son dönemde piyasada kendisine yer edinmeye başlayan TCL, 2020 yılında çıkardığı 10L tasarımıyla dikkatleri çekmeyi başardı. Diğer markalara göre tanınırlığı az olmasına rağmen insanların güvenini kazandığını belirtmek gerekir. Dahili depolaması 64 gb olarak sunulurken 6 gb ram gücüne sahip. 8 çekirdeğe sahip olması cihazın ne kadar güçlü olduğunu kanıtlar nitelikte. 48 MP kamera çözünürlüğü ile kaliteli fotoğraf kareleri yakalanabiliyor. Ucuz kaliteli akıllı telefonlar arasında TCL 10 modeli değerlendirilmeye alınmalı. Ortalama satış fiyatı ise 2270 TL.

Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar 2020
Düşük Fiyata Alınabilecek En İyi Akıllı Telefonlar 2020

Xiaomi Redmi Note 9

Samsung ve iPhone firmalarına karşı ciddi bir rekabete girişen Xiaomi, her bütçeye uygun farklı tasarımlardaki akıllı telefonlarıyla öne çıkıyor. RedmiNote 9 modeli fiyat/performans açısından verimli bir deneyim sunuyor. Dahili depolamasının 128 gb olması büyük bir avantaj. 8 çekirdek ve 4 gb belleği bulunuyor. 48 MP kamera çözünürlüğü var. Oyuncular için turbo oyun modu aktif edilebiliyor. Fiyat aralığı 2449 TL ile 2578 TL arasında değişiyor.

Oppo A31 Son zamanlarda reklam çalışmalarına ağırlık veren Oppo firması, piyasada markasına belirli bir yer edinmeyi başarabildi. 2020 yılında iyi satış rakamları yakaladıkları A31 modeli 2500 TL altındaki akıllı telefonlar kategorisine dahil edilebilir. 64 gb depolama alanı, 4 gb bellek, 8 çekirdek, 12 MP kamera çözünürlüğü ile düşük fiyatlı akıllı telefonlar arasında bulunuyor.

esmer porno

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir