1. Anasayfa
  2. Haber

Exxen Nedir, Nasıl İzlenir, Ücretli Mi, Fiyatı Ne Kadar, Ne Zaman Açılıyor?

Exxen Nedir, Nasıl İzlenir, Ücretli Mi, Fiyatı Ne Kadar, Ne Zaman Açılıyor?
1

İçindekiler

Exxen nasıl izlenir? Sorusu, Exxen ‘in yayın hayatına giriş tarihinin yaklaşmasıyla birlikte daha çok sorulur oldu. İsmini Ali Taran’ın bulduğu, Acun Ilıcalı’nın ise sahibi olduğu yeni dijital platform olan Exxen yayın hayatına başlamak için gün sayıyor. Exxen ne zaman açılıyor? Sorusu bu yüzden sık sorulan sorulardan biri olarak gündemdeki yerini almış bulunuyor.

Medya sektöründeki çalışmalarıyla ön plana çıkan ve sahipliğini üstlendiği TV8 kanalındaki projeleriyle başarıda başarıya koşan Acun Ilıcalı, yeni projesi Exxen’in 1 Ocak 2021 tarihi itibariyle yayına hayatına başlayacağını duyurdu.

Exxen Fiyatı Ne Kadar?

Herkesin merakla beklediği ve tüm yaş gruplarına hitap edileceği belirtilen dijital platform Exxen ücretli mi? olacağı, eğer ücretli olacaksa Exxen fiyatı ne kadar? Olacağı konusundaki merak konuları hala cevabını bulabilmiş değil.

Her ne kadar bu soruların cevabı belli olmasa da Exxen izlemek için belli bir ödeme yapılacağı düşünülüyor. Böyle düşünülmesinin sebebi ise Acun Ilcalı’nın yapmış olduğu bazı açıklamalar. Acun Ilıcalı yapmış olduğu açıklamalarda Exxen’e yıllık 900 milyon TL civarında bir ödeme gerçekleştirdiğini vurguladı. Acun Ilıcalı, Exxen’in reklamlı ve reklamsız olmak üzere 2 farklı alternatifte kullanıcılara sunmayı planlandığını, ayrıca reklamlı alternatifinde kullanıcılara daha indirimli bir fiyat sunacaklarının da altınız çizdi.

Özellikle genç izleyici kitlesinin hedeflendiği Exxen’de, sponsorluklar sayesinde sunulacak olan planlarda indirim yapılarak gençlerin yüzünü güldüreceğe benziyor.

exxen nasıl izlenir

Exxen Programları Neler?

Ocak 2021’den itibaren içeriklerin yavaş yavaş devreye alınacağı Exxen’in, herkesin denemesi için ilk hafta ya da ilk ay ücretsiz olması bekleniyor.

Birçok farklı programın yer alacağı Exxen’de, yayınlanacak programlar ise bir diğer merak konusu. Exxen programları neler? Gelin birlikte göz atalım.

Exxen dijital platformunda yer alacak ünlülerin şunlar olması bekleniyor: İbrahim Büyükak, Beyazıt Öztürk, Hasan Can Kaya, Tolga Çevik, Reynmen ve Berkcan Güven gibi isimler de Exxen’ de olacak.

Exxen programları ise şunlardır:

  • Kadrosunda; Haluk Bilginer, Songül Öden, Devrim Yakut, Şükran Ovalı, Ertan Saban, Serhat Kılıç, Ahmet Rıfat Şungar gibi isimlerin yer aldığı Şeref Bey dizisi.
  • Hasan Can Kaya’nın sunduğu “ Konuşanlar “ programı
  • Tolga Çevik’in sevilen gösterisi TolgShow ( Filtresiz )
  • Komik skeçleriyle Feyyaz Yiğit ve Kıvanç Kılınç yer aldığı “ Gibi “ dizisi,
  • 17 yıl aradan sonra farklı oyuncu kadrosuyla nostali rüzgârları estirecek olan Sihirli Annem dizisi de tam yayın tarihi belli olmasa da Exxen programları arasında yer alacak.

Bakıldığı zaman proje olarak Blu TV ve Netflix eş değerinde bir proje olan Exen’in, içerik olarak ise popüler bu platformlar ile rekabet edip edemeyeceği de başka bir merak konusu.

Exxen Nasıl İzlenir?

Exxen nasıl izlenir? Sorusuna yanıt olarak; platformun özellikle herkes tarafından kolaylıkla her ortamdan izlenebilmesi için; akıllı TV, akıllı cep telefonu, tablet ve oyun konsolları gibi birçok platformda üzerinden, web ve uygulama tabanlı olarak desteğinin olması bekleniyor.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir