1. Anasayfa
  2. Haber

Galaxy Note 20 İçin Tasarlanmış Antimikrobiyal Kılıflar Sızdı

Galaxy Note 20 İçin Tasarlanmış Antimikrobiyal Kılıflar Sızdı
0

Samsung’un 5 Ağustos tarihinde düzenleyeceği UNPACKED etkinliğinde tanıtılacak Galaxy Note 20 için tasarlanmış antimikrobiyal kılıf sızdırıldı. Bu antimikrobiyal kılıf üzerindeki kaplamanın korona virüse karşı etkili olduğuna dair bazı söylentiler var.

Bildiğiniz üzere 2020 hem bizim için hem de şirketler için pekiyi geçmiyor. Koronavirüs yaşam tarzımıza zarar verirken aynı zamanda şirketlere de oldukça zarar veriyor. Bu durum tabii ki Samsung için de geçerli. Samsung bu antimikrobiyal kılıfı ile bu durumdan yararlanmak istemiş gibi duruyor.

İşte Samsung’un aksesuar alanındaki hamlesi:

samsung antimikrobiyal kılıf
Samsung’un Antimikrobiyal Kılıfı

Sızdırılan fotoğrafta da gördüğümüz gibi kılıf 3 ayrı renk seçeneği ile gelicek. Bunun yanında kılıfın sağ kısmında bulunan şerit ile birlikte bazı bildirimleri ve saati görebileceğiz. Samsung her sene yeni telefonu ile çıkardığı Clear View kılıfını bu sene içinde bulunduğumuz duruma uygun şekilde çıkararak akıllıca bir hamle yapmış gibi gözüküyor.

Samsung’un Galaxy Note 20 ailesi ile birlikte başka ürünlerini de tanıtması beklenen etkinlik 5 Ağustos tarihinde Türkiye saati ile 17.00’da yapılacağını da ekleyelim.

Kaynak

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir