1. Anasayfa
 2. Oyun

Android Knight Online Tarzı Oyunlar

Android Knight Online Tarzı Oyunlar
android knight online tarzı oyunlar
1

İçindekiler

Noahsystem tarafından geliştirilen Knight Online MMORPG türü bir oyundur. Bilgisayar platformu için çıkartılmış olan bir oyundur. Kendi alanında önde gelen oyunlardan biri olan Knight Online birçok oyunun öncüsü olmuştur, Hem bilgisayarda hem de mobil cihazlarda bu oyuna benzer oyunlar piyasaya sürülmüştür. Knight online zevkini mobil cihazlar üzerinde tatmak isteyen kişiler Android Knight Online Tarzı Oyunlar arayışına girmiştir, Ya da cihaz ios ise ios Knight online tarzı oyunlar arayışındadır.

Peki Android Knight Online Tarzı Oyunlar Nelerdir? Sizlere bunu 6 madde de gösterebiliriz.

 • Black Deset Mobile
 • Adventure Quest
 • Dungeon Hunter 5
 • Aurcus Online
 • Celtik Heroes
 • Arcane Legends

Sizlerde bu oyunları Android oyun mağazalarından indirebilirsiniz. Hemen gelin bunlaı detaylı bir şekilde inceleyelim.

 1. Black Desert Mobile

Black Deset Mobile
Black Deset Mobile

Black Desert Mobile Bilgisayar sürümü de bulunan Black Desert Mobile oyunu, Knight Online benzeri bir oyundur. Bu oyun ile sizler de artık her yerde MMORPG tarzı oyunlar oynayabileceksiniz. Knight Online’ın tam olarak aynısı olmasa da sizi tatmin edecek bir oyundur. Bu oyun ile detaylı karakter oluşturma deneyimini yaşayabilirsiniz. Sesler ve müzik olarak kaliteler yine PC sürümünde olduğu gibi sizlere kaliteli deneyim sunmaktadır. Görsel açıdan ve performans açısından ise PC sürümünün gerisinde kaldığı söylense de Black Desert Mobile Android MMORPG oyunlarının önde gelenlerindendir. Android Knight Online Tarzı oyunlar listemizin birincisine aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Black Desert Mobile

 1. Adventure Quest

Adventure Quest
Adventure Quest

Adventure Quest Birçok Android MMORPG oyunu arasından bir diğeri ise Adventure Quest’tir. Bu oyun ile sizde telefonunuzu götürdüğünüz her yerde keyifli dakikalar geçirebilirsiniz, Yeri geldiğinde zindanlara baskın yapabilir yeri geldiğinde ise kendinize özel karakterler oluşturabilirsiniz.

Bu oyun aynı kişiler ile hem PC’de hem de Mobil ortamlarda oynanabilir. Oyun içerisinde diğer oyuncular ile sohbet edebilir, farklı insanlar ile tanışabilirsiniz. Android Knight Online Tarzı oyunlar listemizin bir diğer oyununa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Adventure Quest

 1. Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5
Dungeon Hunter 5

Dungeon Hunter 5 Yapımcısı Gameloft olan Dungeon Hunter 5 oyunu ile birçok canavarı avlayabilir, oyun içerisinde karakterinizi kişiselleştirebilirsiniz. Android MMORPG oyunlarından biri olan Dungeon Hunter uzun zamandır piyasada olduğundan çokça tercih edilmektedir. Sizler de bu oyunu tercih ederek kaliteli dakikalar geçirebilirsiniz. Android cihazınızı nereye götürürseniz MMORPG oyunu ile aksiyonun tadını çıkarabilirsiniz. İster tabletiniz ister mobil cihazınız olsun. Bu oyun ile aksiyon deneyimini yaşamak kaçınılmazdır. Uzun süredir piyasada olan Dungeon Hunter 5 oyunu birçok oyuncunun gönlünü fethetmeyi başarabilmiştir. Android Knight Online Tarzı oyunlar listemizin bir diğer oyununa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Dungeon Hunter 5

 1. Aurcus Online

Aurcus Online
Aurcus Online

Aurcus Online Asobimo tarafından yapılan Aurcus online Android Platformu üzerinde çokça tercih edilen oyunlardan bir tanesidir, Üstün grafikleri ile diğer MMORPG oyunlarının önüne geçen Android oyunu ile cihazınızı götürdüğünüz her yerde bu oyunu oynayabilirsiniz. Android Aurcus online oynarken arkadaşlarınla patronla baskın yapabilirsin, PvP savaşlarına katılabilir tüm oyunun eğlencesini çıkarabilirsin. Android Knight Online Tarzı oyunlar listemizin bir diğer oyununa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Aurcus Online

 1. Celtik Heroes

Celtik Heroes
Celtik Heroes

Celtik Heroes Android cihazlarınız olan cep telefonunuz ve tabletinizi her nereye götürürseniz bu eğlenceli oyunu oynayabilirsiniz. One Thumb Mobile Ltd tarafından yapılan Celtik Heroes büyük kitlelere ulaşmayı başarmıştır. Milyonlarca oyuncusu olan bu oyunda istediğiniz kişiler ile takım kurabilirsiniz. Takımlarınız ile beraber destansı savaşlar gösterebilir, yeni aksiyonlara atılabilirsiniz. Üstelik ücretsiz olan bu oyun ile Android MMORPG oyunlarının keyfini çıkarabilirsin.

Android Celtik Heroes listemizin bir diğer oyununa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Celtik Heroes

 1. Arcane Legends

Arcane Legends
Arcane Legends

En kaliteli MMORPG oyunlarından biri olan Arcane Legends, Spacetime Studios tarafından çıkartılmış Android MMORPG oyunları listemizden birisidir. Sizlerde Android cihazlarınız ile Google Play üzerinden indirebileceğiniz bu oyun ile sonsuz aksiyon deneyimini yaşayabilirsiniz. İçerisinde oyuncuların seçebileceği 3 adet sınıf vardır. Bu sınıfların birbirinden farklı özellikleri bulunur, Her sınıfın yetenek ve süper güçleri diğerine göre daha farklıdır. Bu oyunu PvP modunda oynama şansınız bulunduğu gibi CO-OP modunda da oynayabilirsiniz.

Android Knight Online Tarzı oyunlar listemizin bir diğer oyununa aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

Android için Arcane Legends

 

I ♥ Google 

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir