1. Anasayfa
 2. Oyun

Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi

Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi
0

Cal Of Duty Modern Warfare 2, zamanın en çok sevilen ve en çok oynanan oyunlarından biri olarak, aksiyon FPS türünde tüm zamanların en çok satan oyunu olma başarısı göstermiş oyun dünyasının efsanelerinden biri olarak yerini almıştır.

Bu oyun, 2009 yapımı olsa da hala daha serinin en çok sevilen oyunlarından biri olarak pek çok kişi tarafından oynanmakta veya oynanmak istenmektedir. Özellikle 2022 yılında oyun dünyası adına oldukça önemli olan Remastered yapımlar yani geçmiş yıllarda yayınlanmış olan oyunların günümüz teknolojisi ile yenilenmiş grafiklerle ve oynanış sistemiyle sunulması furyasına Call Of Duty’nin en sevilen oyunlarından biri olan Modern Warfare 2 de katılmıştır.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi
Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi

Bu haber, oyun severlerde büyük bir heyecan ve mutlulukla karşılanırken, 2022 yılında piyasaya çıkan Call of Duty: Modern Warfare 2 Remastered oyununu oynamak isteyen ve merakla bekleyen kişiler, bu oyunu bilgisayarlarında oynayabilmek için gerekli olan minimum ve ideal sistem gereksinimlerini oldukça merak etmektedir.

Bu nedenle de özellikle bu oyunu bilgisayarlarının kaldırıp kaldırmayacağını veya hangi ayarlarda oynayabileceklerini merak eden kişiler Call Of Duty Modern Warfare 2 sistem gereksinimi konusunda araştırma yapmaktadır. Call of Duty Modern Warfare 2’nin minimum ve önerilen sistem gereksinimleri şöyledir;

Call of Duty Modern Warfare 2 2022 Minimum Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • Ekran Kartı: AMD Radeon RX 470 veya NVIDIA GeForce GTX 960
 • İşlemci: AMD Ryzen 5 1600X veya Intel Core i5 3570
 • RAM: 16 GB
 • VRAM: 3 GB
 • Ses Kartı: DirectX
 • Minimum Depolama Alanı: 25 GB

Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi
Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi

Call Of Duty Modern Warfare 2 2022 Önerilen Sistem Gereksinimleri;

 • İşletim Sistemi: Windows 10 64-bit
 • Ekran Kartı: NVIDIA GeForce GTX 1060 veya AMD Radeon RX 580
 • İşlemci: Intel Core i7-4770K veya AMD Ryzen 7 1800X
 • RAM: 16 GB RAM
 • VRAM: 3 GB
 • Ses Kartı: DirectX
 • Depolama Alanı: 25 GB

Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç GB?

Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç GB? Sorusu, özellikle tüm zamanların en çok indirilen ve en çok sevilen aksiyon FPS oyunu olan bu oyunun, 2022 yılında çıkacak olan yenilenmiş yani Remastered halini indirmek ve oynamak için sabırsızlanan kişiler tarafından en çok merak edilen sorulardan biridir.

Kişiler, bilgisayarlarına bu oyunu yükleyip kurabilmek için bilgisayarlarında ne kadarlık boş depolama alanına sahip olmaları gerektiğini ve özellikle indirme sürecinde bu oyunu kaç GB olarak indireceklerini öğrenmek istemektedir.

Call Of Duty Modern Warfare 2 Sistem Gereksinimi

Bu sorunun cevabını merak edenlere yanıt olarak; Call of Duty: Modern Warfare 2 ReMastered oyununu bilgisayarlarınıza kurabilmek için en az 25 GB’lık boş depolama alanına sahip olmanız gerekmektedir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç TL?

Call of Duty: Modern Warfare 2 kaç TL? Sorusu, FPS oyun türünün efsanelerinden biri olan Call of Duty: Modern Warfare 2 oyununun günümüz teknolojisiyle sunulmuş halini satın alarak oynamak isteyen kişiler tarafından en çok sorulan ve cevabı en çok merak edilen sorulardan biridir.

Özellikle ülkemizde yaşanan ekonomik krizin oyun fiyatlarına da yansıması sebebiyle oyun almakta oldukça zorlanan kişiler, pahalı oyun fiyatları sebebiyle oldukça sorun yaşamakta ve bu nedenle de bu oyunun kaç TL’ye satın alınabileceğini merak etmektedir.

Call of Duty: Modern Warfare 2 oyunu, Steam üzerinden 1.099 TL’ye satın alınabilmektedir. Bununla birlikte bu oyunun Vault Edition versiyonu ise 1.499 TL fiyata sahiptir.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir