1. Anasayfa
  2. Oyun

Pubg Mobile Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil Hatası ve Çözümü

Pubg Mobile Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil Hatası ve Çözümü
Pubg Mobile Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil Hatası ve Çözümü
0

Pubg Mobile oyunu Dünya’da oynanan fps oyunlarında lider konumda. Oyun akıllı bir telefonla oynanırken, çeşitli emülatörlerle bilgisayarda da oynanmaktadır. Oyun özellikle oynanırken Pubg mobile cihazınız desteklenmiyor hatası meydana geldiği görülmektedir. Sorunun cihazın sürümüyle alakalı olduğu bilinmektedir.

Pubg Mobile Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil

Pubg Mobile Cihazınız Sürümle Uyumlu Değil Oyun indirirken oyunun yer aldığı sürüm cihazınızla uygun olmalıdır. Cihazınız sürümle uyumlu değil hatası aldığınızda marketten uygulamayı indirmeniz mümkün olmayacaktır. Google play içinde hatta bazı uygulamalar sürüm bazlı gösterilmektedir. Farklı cihazlarda görüntülenen uygulamalar düşük bir sürümde aramada gösterilmiyor.

Farklı bir dosya açma programına ihtiyacınız olacaktır. Sıklıkla Root browser yada Es Dosya vb. uygulamalar kullanılmaktadır. Uygulama vasıtasıyla sonra google play markete gidilip Pubg mobile apk dosyasının en güncel sürümü indirilmelidir.

Fakat indireceğiniz sürümün en son sürüm olmasına dikkat etmeniz gerekir. İndirme esnasında full apk dosyasının yanında SD data verilerinin yer aldığı dosyada indirilmelidir. Cihazınız sürümle uyumlu değil hatası dosyaların indirilmesi sonrasında geçersiz kılınacaktır.

Pubg Mobile Cihazınız Şuanda Desteklenmiyor Hatası Çözümü

Pubg Mobile Cihazınız Şuanda Desteklenmiyor Hatası Çözümü Cihaza indirilen dosya Root browser yada Es Dosya yöneticisi vasıtasıyla download dizininde bulunmalıdır. Özellikle sd data dosyasına tıklanması gerekiyor. Bu işlem sonrasında sırayla yapmanız gereken işlemleri maddeler halinde anlatalım.

  • ‘’ Com.tencent.ig ‘’ klasörüne basılı tutulup dışarı çıkartılması gerekmektedir.
  • Karşınıza gelen ekran sonrası yolu seç alanına tıklanır. ‘’ Android – Obb ‘’ seçilip tamam seçeneği seçilmelidir.
  • Çıkartma işlemi belirli bir süre sonra sona erecektir. Bu aşamada Pubg mobile full dosyasının üzerine tıklanmalıdır. Yükleme aşaması geldiğinde paket yükleyicisi vasıtasıyla yapılmalıdır.
  • Bilinmeyen kaynaklar devre dışı ise cihazınızın ayarlar kısmından kısa bir süreliğine aktif etmeniz gerekecektir.
  • Sonra yeniden download alanında paket yükleyicisi vasıtasıyla yüklenilmesi sağlanacaktır.

Pubg mobile cihazınız şuanda desteklenmiyor hatası çözümü yukarıda yer alan maddelerin yapılmasıyla çözüme kavuşuyor. Cihazınızın gerekli donanıma sahip olduğunu düşünüyorsanız, uygulamanın çerezlerinin silinmesi gerekebilir. Özellikle bu durumda Pubg Mobile uygulaması uygulamalar alanında bulunup depolama alanına girilmelidir. Bu alanda hem verirlerin temizlenmesi hem de önbelleğin temizlenmesi sonrası cihaz yeniden başlatılmalıdır.

Silkroad oyununu bilenlerin en çok hata ile karşılaştığı ” Silkroad Görevler ve Silkroad Envanter Genişletme” sorununu çözüme kavuşturduk, okumak isterseniz buraya bırakıyoruz.

Her zaman Kalbimizdesin Google

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir