1. Anasayfa
 2. Oyun

IOS Hileli Oyun İndirme Uygulaması

IOS Hileli Oyun İndirme Uygulaması
IOS Hileli Oyun İndirme Uygulaması
0

İçindekiler

Apple’ın üretmiş olduğu cihazlarda ios işletim sistemi bulunmaktadır. Bu işletim sistemine 3. Kişiler tarafından üretilmiş uygulamaları yüklemek için App Store mağazası bulunmaktadır. Bu mağazada birçok oyun ücretsiz ya da ücretli olacak şekilde kullanıma sunulmuştur. Bu cihazlara ücretli uygulamaları ücretsiz oyun yüklemek ya da hileli oyun indirmek zordur. Bu nedenle birçok kullanıcı Ios Hileli Oyun İndirme Uygulaması arayışına girmiştir. Ancak sizlere kolay yoldan bunun mümkün olmadığını söylemek gerekir.

IOS Hileli Oyun İndirme Uygulaması arayışında iseniz sizlere bunun mümkün olmadığını söylemek gerekir. Çünkü Apple yüksek güvenlikleri nedeniyle güvenilir olmayan platformlardan oyun yüklenmesine izin vermemektedir. Bu da sizin IOS Hileli Oyun yüklemenize engel olacaktır. YouTube üzerinde ya da Google üzerindeki araştırmalarınızda sizlere IOS Hileli Oyun yükleme vaadi sunan kişilere itibar etmemeniz gerekir. Aksi takdirde dolandırılabilirsiniz ya da başınıza çok daha kötü şeyler gelebilir. Bu nedenle sizlere tavsiyemiz App Store üzerinde bulunan ücretsiz oyunları oynayabilirsiniz. Ya da oyun içerisinde satın alım işlemleri yaparak istediğiniz amaca ulaşabilirsiniz. Ancak bunun için ödeme yapmanız sizi zor durumda bırakabilir. Bu nedenle bütçenize göre davranmanız tavsiye edilir.

Aslında bu işlemler JailBreak ile yapılabilir. Yani imkânsız değildir. Ancak bu işlemin telefonunuza zarar vereceğini belirtmek gerekir. Jailbreak telefonun ya da tabletin güvenliğini devre dışı bırakarak 3.parti uygulamalar yüklemenize izin verir. Ancak bu yükleme esnasında yanlış bir uygulama yüklenmesi direkt olarak cihazı güvenlik alanında sorunlu kılar. Ayrıca bu işlemin yapıldığı cihazlar Apple tarafından garanti kapsamından çıkartılır. Yani tüm bu ios hileli oyun işleri ile uğraşmak istemiyorsanız Android cihaz edinip onda bu işleri kolay bir şekilde yapabilirsiniz. Android açık kaynaklı işletim sistemi olduğundan dolayı bu tarz işler çok daha kolay bir şekilde yapılmaktadır. Uygulama modlanır ve APK olarak internete yüklenir. Kullanıcılar ise bu APK’ları indirerek kolay bir şekilde Android hileli oyun yükleme işlemini yapabilir. Ancak bu işlemler ne yazık ki IOS tabanlı işletim sistemlerinde mümkün değildir.

Sanal Borsa Oyunu IOS

Ios cep telefonlarında sıklıkla beğenilen oyun türlerinden birisi ise sanal borsa oyunlarıdır. Sanal borsa oyunu ios cihazlarda bulunmaktadır. Sizler de App Store uygulamasına girerek Sanal borsa oyunu arayışına girebilirsiniz. Ya da sizlere tavsiye edebileceğimiz bir oyun var Hemen o oyunu indirerek sanal borsa oyunu ios cihazlarda oynayabilirsiniz. Başlığın alt kısmında bulunan linkten indirebileceğiniz gibi App Store üzerinde Borsa Oyunu diye aratarak da bulabilirsiniz.

Boris Nekrushev tarafından üretilen oyunun ismi Borsa Oyunu olarak geçmektedir. Oyun içerisinde farklı ülkelerin borsalarına göre hisse satın alabilirsiniz. Ülkelerde bulunan ürünlerin arz talep etkisini grafiklerde görebilirsiniz. Süt, yağ, fasulye gibi çeşitli besin değerlerinin borsa da ne kadar yükselip düşüş yaşadığını inceleyerek doğru yatırım kararını vermeniz gerekir. Bu oyun sizlere borsa yönetimi gibi çeşitli bilgiler öğretecektir. Sizlere keyifli dakikalar sunacak bu oyunu ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sizlerde Borsa Oyunu İndirmek için App Store Linkine Tıklayabilirsiniz.

Ios Ücretsiz Oyun Yükleme

Apple cihazlarda App store üzerinde birçok oyun ve uygulama bulunmaktadır. Bu oyun ve uygulamalar zaman zaman ücretsiz olabilirken bazen de ücretli olarak sunulmaktadır. Sizler bu uygulama ve oyunlara para vermeyi saçma bulabilirsiniz. Bu nedenle Ios Ücretsiz Oyun yükleme arayışına girebilirsiniz. Android işletim sistemli cihazlarda bu olay çok kolaydır. Hızlı bir şekilde uygulama kurulum dosyasına tıklayıp oyunun kurulumu yapılabilir. Ancak Ios işletim sistemli cihazlarda bu kadar kolay olmayacaktır. Ios ücretsiz oyun yükleme işlemi için ya App Store üzerindeki ücretsiz oyunlardan faydalanmanız gerekir. Ya da sistemin güvenlik sistemini jailbreak ile devre dışı bırakarak ek olarak uygulama ve oyun yüklenebilir. Ancak bu sizin telefonunuzdaki güvenlik olayını devre dışı bırakması telefonunuzun garanti kapsamını bitirecektir. Bu nedenle telefonlarınıza Jailbreak işlemini yapmanız asla tavsiye edilmez.

IOS ücretsiz oyun yüklemek için sizlere gözüken en doğru yol IOS ücretsiz oyunlardan faydalanmaktır. Gözünüze çarpan ücretli oyunları ise Instagram sayfalarındaki çekilişler ile App Store kodu kazanarak satın alabilirsiniz. Bu sizlere daha güvenli bir yol olarak gözükse de şansınızın gelmesini beklemek uzun sürebilir.

Ios Oyun Yükleme Nasıl Yapılır?

Ios işletim sistemine sahip olan cihazlarınıza oyun veya uygulama yüklemek istediğinizde aşağıda sizlere verdiğimiz adımları takip edebilirsiniz.

 • iPhone, iPad vb. Ios işletim sistemine sahip olan cihazınızdan App Store uygulamasını açın.
 • İndirmek istediğiniz oyun veya uygulamayı aratın ve indir butonuna basın.
 • Arcade ifadesinin yer aldığı bir oyun bulursanız bu oyunu oynamak için Apple Arcade’e abone olun.
 • Fiyat veya indirme düğmesine tıklayın.
 • “Fiyat” veya “indir” düğmesi yerine “aç” düğmesi görürseniz, uygulamayı zaten satın almış veya indirmişsiniz demektir.
 • App Store’daki bir uygulamada fiyat yerine indirme düğmesi görüntüleniyorsa bu, uygulamanın ücretsiz olduğu anlamına gelir.
 • Ücretsiz uygulamalar indirdiğinizde herhangi bir ücret ödemeniz gerekmez. Bazı ücretsiz uygulamalar, satın alabileceğiniz uygulama içi satın almalar ve abonelikler sunar. Abonelikler ve uygulama içi satın almalar, daha fazla özelliğe, içeriğe ve daha fazlasına erişmenizi sağlar.

Bu şekilde uygulama veya oyunlarınızı indirebilirsiniz.

Ios Oyun Yükleme Yaparken Hata Yaşıyorsanız Bunlara Dikkat Edin!

 • Ödeme yönteminiz reddedildiği için uygulamayı indiremiyorsanız, lütfen ödeme yönteminizi güncelleyin veya değiştirin.
 • App Store’a giriş yapamıyor musunuz? Apple Kimliğinizi veya Apple Kimliği parolanızı unutursanız ne yapmanız gerektiğini öğrenin. Apple Kimliğiniz yoksa nasıl Apple Kimliği oluşturacağınızı öğrenin.
 • Hücresel ağ üzerinden 200MB’den büyük uygulamaları indirmekte sorun yaşıyorsanız, lütfen “Ayarlar” uygulamasını açın. App Store’a tıklayın, Uygulama indirme’ye tıklayın ve ardından Her zaman izin ver’e tıklayın.

I ♥ Google 

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir