1. Anasayfa
  2. Apple
Trendlerdeki Yazı

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi Neden Ucuz? Apple Eğitim İndirimi 2021

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi Neden Ucuz? Apple Eğitim İndirimi 2021
pozitif teknoloji eğitim indirimi
0

İçindekiler

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi? Sorusu internetten Apple ürünleri almak isteyen kullanıcılar tarafından oldukça fazla sorulan bir soru, bunun nedeni internet sitelerinde Apple ürünlerini piyasanın oldukça altına satmaları. Bu yazımızda pt.com.tr güvenilir mi neden ucuz gibi sorulara cevap veriyoruz.

Pozitif Teknoloji Güvenilir mi?

İnternetten alışveriş yaparken bazı kullanıcılar dolandırılmaktan oldukça çekinirler, bu konuda haklılar çünkü internet üzerinden dolandırıcılık maalesef epey yaygın durumda. İnternetten bir Apple ürün almak istediğinizde Pozitif Teknoloji sitesi olan pt.com.tr karşınıza çıkmıştır. Bu sitede sadece Apple ürünleri satılıyor ve fiyat olarak piyasanın oldukça altında. Bu durum kullanıcıları haklı olarak endişeye düşürüyor. Hatırlarsanız istanbul bilişim isimli internet sitesi tıpkı pozitif teknoloji gibi ürünleri piyasanın çok altında satıyordu ve müşterilerini mağdur ediyordu. MobilGeyik olarak sizini için Pozitif Teknoloji güvenilir mi değil mi araştırdık ve güvenilir olduğu sonucuna vardık, detayları aşağıda görebilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Neden Ucuz?

Pozitif Teknoloji Apple’ın Türkiye’deki tek yetkili Eğitim Uzmanı. Apple ürünlerinin öğrencilere daha uygun ulaşması ve eğitimde kullanılması için bu satıcılara düşük kar oranlarıyla tedarik ediyor, bu sayede Eğitim Uzmanları bu fiyatlara kullanıcılara ürünleri satabiliyor.

pozitif teknoloji güvenilir mi
pozitif teknoloji güvenilir mi

Yukarıda görmüş olduğunuz ekran görüntüsü Apple’ın resmi sitesindeki Apple Eğitim Uzmanları listesinden. Buradan Pozitif Teknoloji sitesinin yetkili satıcı olduğunu ve güvenilir olduğunu anlıyoruz. Dilerseniz siz de buraya tıklayarak listeyi görüntüleyebilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Müşteri Hizmetleri

Pozitif Teknoloji’ye ulaşmak için web sitelerinin sağ alt kısmında buluncan canlı destek kısmına yazabilir veya buraya tıklayarak diğer iletişim bilgilerine ulaşabilirsiniz. İnternette bulunan yorumlara ve bizim deneyimlerimize göre müşteri hizmetleri gayet iyi çalışıyor sorularınıza oldukça hızlı yanıt veriliyor.

Apple Eğitim İndiriminden Kimler Yararlanabilir?

İnternet sitesindeki indirimli fiyatlardan maalesef herkes yararlanamıyor. Yazımızın başında da söylediğimiz gibi bu fiyatlar eğitim indiriminden dolayı uygun. Pozitif Teknoloji sitesindeki Apple Eğitim İndiriminden yararlanmak için Türkiye’de öğrenci veya öğretmen olmanız gerekmektedir. Sipariş esnasında sizden öğrenci belgenizi yüklemenizi istiyor. Öğrenci belgesi nasıl alınır? konusunda sipariş esnasında gerekli yönlendirmeler mevcut. E-devlet üzerinden kolaylıkla alabilirsiniz.

Pozitif Teknoloji Çalışma Saatleri?

Pozitif Teknoloji çalışma saatleri şu şekildedir:

Pazartesi8.30-18.30
Salı8.30-18.30
Çarşamba8.30-18.30
Perşembe8.30-18.30
Cuma8.30-18.30
Cumartesi8.30-18.30
PazarKAPALI

Bu yazımızda Pozitif Teknoloji Eğitim İndirimi konusunda sizi bilgilendirdik, dilerseniz sitedeki popüler ürünlerden olan iPad hakkındaki yazımıza buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir