1. Anasayfa
  2. Huawei

Huawei Watch Fit Fiyatı ve Özellikleri – Huawei Watch Fit Alınır Mı ?

Huawei Watch Fit Fiyatı ve Özellikleri – Huawei Watch Fit Alınır Mı ?
Huawei Watch Fit
1

İçindekiler

 Huawei Watch Fit global anlamdaki resmi tanıtımından yaklaşık iki hafta sonra ülkemizde satışa sunuldu. Yeni satışa sunulan bu cihaz için gelin ilk bakış tadında bir inceleme yapalım. Huawei Watch Fit Alınır Mı? Sorusuna cevap bulalım.

Huawei Watch Fit Akıllı Saat
Huawei Watch Fit Akıllı Saat

Huawei Watch Fit Özellikleri

Fiyatlandırma kısmına geçmeden önce bu akıllı saatin kullanıcılarına ne vadettiğine biraz değinelim. Huawei Watch Fit’in özellikleri açısından kullanıcılarına ciddi anlamda kalite sağladığını söyleyebiliriz. Ülkemizde satışa sunulan renklere ilerleyen günlerde ekstra renkler eklenecek olsa da şu an sahip olduğu renk seçenekleri: Siyah, beyaz ve nane yeşili.1.64 inç boyutlu AMOLED ekrana sahip olan ve bu ekran boyutunu %70 ekran-gövde oranıyla sunan Huawei Watch Fit akıllı saat modelinde 280*456 piksel çözünürlük ve güneş ışığına duyarlı şekilde otomatik parlaklık ayarı da bulunuyor. Aynı zamanda içinde Huawei Sağlık uygulamasını barındırıyor ve 130’dan fazla saat ara yüzü sayesinde kullanıcılarına çok çeşitli varyasyonlarla özelleştirme sağlıyor. Cihazın toplam ağırlığı 34 gram ve bu ağırlığı 10.7 milimetrelik ince kordonuyla zarif bir şekilde siz kullanıcılara sunuyor. Bu temel özelliklerden bahsettiğimize göre bir de saatin size ‘yetenek’ adı altında sunabileceklerini sıralayalım.

-Anlık nabız ölçümü

-Uyku takibi

-12 Fitness kursu ve 100’e yakın egzersiz modu

-Regl takibi gibi özellikleri barındırdığı söyleniyor. Bunlara ek olarak Huawei firmasının resmi olarak aktardığı bilgilere göre Huawei Watch Fit bu özelliklerle beraber tek şarjda yaklaşık 10 günlük pil umru sunduğunu iddia ediyor.

Huawei Watch Fit Fiyatı

Özelliklerini inceledik. Herhangi bir ürünü alınabilir kılan asıl noktaya fiyata değinmenin tam zamanı. Huawei Watch Fit fiyatı Türkiye’de açıklanan resmi rakama göre 999 lira olarak satışa sunuldu. Sunduğu hizmetler ve özelliklere göre bir yorum yaptığımız zaman dahi uygun fiyatlı olarak tabir edebileceğimiz bu akıllı saati piyasadaki diğer saatlerin fiyatları ile de kıyasladığımız zaman göze cazip gelen seçeneklerden biri olduğu açık bir şekilde görülüyor.

Huawei Watch Fit Siyah Akıllı Saat
Huawei Watch Fit Siyah Akıllı Saat

Huawei Watch Fit Alınır Mı ?

Gerek yukarıda bahsettiğimiz fiyat skalasından dolayı gerek sunduğu hizmetler ve sahip olduğu yetenekler sebebiyle Huawei Watch Fit akıllı saat şu an piyasa bulunan en ucuz akıllı saatlerden biri. E tabii hal böyle olunca akla gelen en önemli sorulardan biri olan ‘Huawei Watch Fit Alınır Mı?’ sorusunun cevabı gün gibi ortaya çıkıyor. Yazı boyunca sıraladığımız sebepler ve segment olarak Huawei Watch Fit’in en ucuz akıllı saatlerden biri olması sebebiyle evet bu saat kesinlikle alınır.

tiktok takipçi

    İlginizi Çekebilir

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir