1. Anasayfa
 2. Huawei

Huawei Share Nedir? Ne İşe Yarar?

Huawei Share Nedir? Ne İşe Yarar?
Huawei Share Nedir? Ne İşe Yarar?
0

Huawei Share Nedir? Ne İşe Yarar? Günümüzde akıllı cihazların kullanımı fazlasıyla artmış durumda. Bu cihazlar yalnızca akıllı cep telefonlarıyla da sınırlı kalmıyor. Tablet, bilgisayar akıllı saat ve benzeri daha pek çok ürün bu cihazları kapsıyor.

Kişilerin kullandığı akıllı cihazların sayısı arttıkça da cihazlar arası paylaşım ihtiyacı da bir o kadar artıyor. Örneğin cep telefonunuzda bulunan bir fotoğrafı düzenlemek istediğinizde bilgisayarınıza aktarmanız gerekebiliyor. Bunun için USB kullanımı gibi yöntemler fazlasıyla zaman kaybettiriyor.

Kullanıcılar cihazlar arası dosya, resim veya benzeri veri paylaşımları için yeni arayışlar içine girmeye başladı. Teknoloji firmalarının pek çoğuysa bu ihtiyaçlar için yeni çözüm önerileri sunmakta. Veri paylaşım uygulamalarıysa bu çözümlerden bir tanesi.

Huawei markası son dönemlerde sunmuş olduğu Huawei Share uygulamasıyla kullanıcılarına veri paylaşımı kolaylığı sağlıyor. Peki Huawei Share Nedir? Ne İşe Yarar? Sizler için ayrıntılı şekilde Huawei Share uygulamasının ne olduğunu ve ne işe yaradığını anlatmaya çalıştık. Yazımızın devamında ayrıntılı bilgiye ulaşabilirsiniz.

Huawei Share Nedir?

Huawei Share Nedir? Fotoğraf, video, dosya ve daha pek çok veri çeşidi paylaşımı kullanıcılar için önem arz etmekte. Özellikle bilgisayar ve cep telefonu arasında bağlantı kurabilmek kullanıcılara büyük faydalar sağlıyor.

Huawei markası bu gibi ihtiyaçlar için kullanıcılarına Huawei Share uygulamasını sunuyor. Bu uygulama NFC, Bluetooth ve Wifi gibi vasıtalarla veri paylaşımı gerçekleştirmenizi sağlıyor. Yalnızca veri aktarımı sağlamakla da kalmıyor. Bunun yanı sıra akıllı cep telefonunuzun ekranını bilgisayar ekranı üzerinden de görmenize olanak sağlıyor. Bu sayede bilgisayar ekranında akıllı cep telefonunuzun ekranına bağlanabilir ve ekranın aynısına bilgisayarınız üzerinden erişebilirsiniz.

Huawei Share Ne İşe Yarar?

Huawei Share Ne İşe Yarar? Huawei Share uygulaması yukarıda da bahsettiğimiz gibi cihazlar arası veri paylaşımı sağlar. Peki bu işlemi nasıl gerçekleştirebilirsiniz? Bunun için aşağıdaki adımları takip edebilirsiniz.

 • Öncelikle mevcut Huwaei cihazınızın ayarlar açın.

 • Ayarlar kısmında bulunmakta olan seçeneklerin arasından “Cihaz Bağlantısı” yazılı olan seçeneğe dokunun.

 • Huawei Share” yazan seçeneği göreceksiniz. Bu seçeneğe dokunun ve aktif hale gelmesini sağlayın.

 • Daha sonra “Bilgisayarlarda görülen ad” kısmını kaydedin.

 • Mevcut bilgisayarınızın “Ağ Bağlantılarım” kısmına erişim sağlayın.

 • Buradan “Bilgisayarlarda görülen ad” kısmını bulun ve üzerine çift tıklayın.

 • Mevcut şifrenizi açılan parola ekranına girin.

Bu işlemlerin ardından cihazlar arası veri paylaşımını gerçekleştirebilirsiniz.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir