1. Anasayfa
 2. Huawei

Huawei Watch GT2 Mesaj Cevaplama

Huawei Watch GT2 Mesaj Cevaplama
Huawei Watch GT2 Mesaj Cevaplama
0

Huawei Watch GT2 Mesaj Cevaplama Hızla dijital ve akıllı bir hal alan dünyada akıllı telefonlardan sonra akıllı saatlerde hayatımızın bir parçası haline geldi. Mobil telefonlarla doğrudan bağlantılı olan bu saatler aramalara cevap verme, mesajları yanıtlama, çeşitli uygulamalardan anlık bildirimler alma gibi işlemleri kolayca gerçekleştirebiliyor. Böylelikle kullanıcıların devamlı olarak telefon ekranına bakmadan kolayca bildirimlere ulaşmaları sağlanıyor. Son dönemlerde gittikçe popülerleşen akıllı saatler arasında ön plana çıkan modeller bir tanesiyse

Huawei Watch GT2 modeli. Huawei Watch GT akıllı saatin bir üst modeli olan bu saat farklı ve yeni özellikleri beraberinde getiriyor. Pek çok kullanıcı bu gibi sebeplerle Huawei’nin sunmuş olduğu bu yeni ve üst modele yöneliyor. Kullanıcıların pek çoğuysa akıllı saatleri aracılığıyla WhatsApp mesajlarına nasıl cevap verileceğini merak ediyor. Sizler için huawei watch gt2 mesaj cevaplama işlemi nasıl gerçekleştirilir, ayrıntılı olarak anlattık.

Huawei Watch GT2 WhatsApp Mesajlarına Cevap Verme

Huawei Watch GT2 pek çok özelliği kullanıcılarıyla buluştursa da WhatsApp mesajlarına doğrudan cevap vermeye olanak sağlamıyor. Ekranın küçüklüğü ve hafızasının sınırlı oluşu maalesef bu gibi özellikleri engelliyor. Ancak WhatsApp üzerinden telefonunuza gelen bildirimleri görmeniz ve silmeniz mümkün. Bunun için aşağıdaki adımları sırasıyla uygulayabilirsiniz.

 • Akıllı saatinizle eşleştirme yaptığınız akıllı telefonunuzdan Huawei Sağlık uygulamasına giriş yapın. Uygulama mevcut değilse kolaylıkla telefonunuza indirebilirsiniz.
 • Daha sonra Sağlık uygulamasından “Cihazlar” yazan seçeneğe erişim sağlayın.
 • Akıllı saatinizi arayın.
 • Akıllı saatinizi bulduktan sonra “Bildirimler” yazan seçeneği açın.
 • Bu kısımda cihazınıza yüklemiş olduğunuz uygulamaların tamamına erişim sağlayabilirsiniz. Bu uygulamalar arasından WhatsApp uygulamasını bulun.
 • Uygulamayı bulduktan sonra önünde bulunan düğmeye basarak aktif hale getirin.

Bu işlemlerin ardından WhatsApp uygulamasından gelen son 10 mesaj bildirimini alabilir, okuyabilir ya da silebilirsiniz. 10 mesajdan fazlasını görmeniz mümkün değildir. Daha fazla mesaj geldiği takdirde saat ekranında yalnızca son 10 mesajı görebilirsiniz.

Huawei Watch GT 2 Arayüz Yükleme

Huawei watch gt 2 arayüz yükleme işlemini gerçekleştirmeniz mümkün değildir. Bazı apk dosyaları indirerek arayüz yükleme işlemi gerçekleştirilse de bu işlemler oldukça zordur ve güvenilir dosyalara erişmek her zaman mümkün olmayabilir. Bu nedenle huawei watch gt 2 arayüz yükleme işlemi tavsiye edilmez.

  İlginizi Çekebilir

  E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir