1. Anasayfa
  2. Oppo

Oppo Watch Fiyatı ve Özellikleri – Oppo Watch Alınır Mı?

Oppo Watch Fiyatı ve Özellikleri – Oppo Watch Alınır Mı?
0

İçindekiler

Oppo Watch Türkiye piyasasına girmiş durumda. Yazımızda Oppo’nun ilk akıllı saati olan oppo watch’ı inceleyeceğiz. Oppo Watch akıllı saat, iki farklı boyutta piyasaya giriş yaptı. Oppo Watch 41mm ve Oppo Watch 46 mm olmak üzere iki farklı boyutta piyasaya giriş yapan Oppo Watch fiyatı ve özellikleri merak konusu bu yazımızda tüm soruların cevabını vermeye çalıştık.

Oppo Watch İncelemesi
Oppo Watch İncelemesi

Oppo Watch Özellikleri

Daha önce sadece cep telefonlarıyla tanıdığımız oppo markasını, artık akıllı saati olan oppo watch ile de piyasada boy gösterdiğini görüyoruz.  41mm ve 46mm olarak iki farklı boyutta iki farklı fiyatlandırması olan oppo watch akıllı saatlerin fiyatları dışında, özellikleri de merak ediliyor. Özellikle akıllı saat kullanıcılarının önem verdiği pil ömrü özelliği, oppo watch pil ömrü nasıl sorusunu da akıllara getiriyor. 

Oppo watch pil ömrü, akıllı güç yönetimi sayesinde uzun süre kullanım sağlatıyor. Akıllı güç ömrü yönetimi ile 36 saate kullanım sağlayabilen oppo watch akıllı saat, güç tasarrafu modundayken 21 güne kadar dayanabiliyor. VOOC hızlı sarj teknolojisi kullanılan oppo watch akıllı saat, 15 dakikalık sarj ile 16 saatlik bir kullanım sağlayabiliyor.

Oppo watch always on display, oppo watch akıllı saatlerde her zaman açık olan aktif izlemesi ile sizin bütün verilerinizi ekranda görmeniz mümkün. Oppo watch size bir nevi sesli olarak koçluk yapıyor. Fitness koşusu, yağ yakma koşusu, açık havada yürüyüş, açık havada bisiklete binme ve yüzme olmak üzere beş egzersiz modu bulunuyor. 

Oppo watch belirtilen beş modu dışında izleyebileceğiniz egzersiz videolarıyla da boş zamanlarınızı değerlendirme konusunda da yanınızda oluyor. Oppo watch, sadece spor ve egzersiz konusunda değil, sağlık konusunda yanınızda olduğunu gösteriyor.

Sürekli açık olan nabız izleme özelliği sayesinde hem hareket halinde egzersiz yaparken, hem de mola verip dinlenirken nabzınızda ait verilerinizi tutmaya devam ediyor. Ayrıca ileri düzey uyku izleme özelliği sayesinde siz uykudayken bile uyku verilerinizi kayıt altında tutmaya devam ediyor.

En çok merak edilen bir diğer soru, suya dayanıklılık konusu. Oppo watch 46mm,5 ATM su direncine, oppo watch 41mm ise 3 ATM su direncine sahip. Oppo’nun sitesinde yer alan bilgiye göre, oppo watch akıllı saatler, 50 metreye kadar suya dayanıklılık gösteriyor.

Oppo Watch Fiyatı
Oppo Watch Fiyatı

Oppo Watch Fiyatı

Oppo watch akıllı saat fiyatları boyutuna göre değişkenlik gösteriyor. Oppo watch 41mm fiyatı 1799 TL’den , oppo watch 46mm fiyatı ise 2299 TL üzerinden satışa sunulmuş durumda. 

Oppo Watch Alınır Mı?

Her türlü cihaz alınırken fiyat / fayda analizi devreye girer, yani oppo watch akıllı saati özelliklerini fiyatıyla karşılaştırdığınız zaman size fiyatına oranla yüksek oranda fayda sağladığını düşünüyorsanız almanızda fayda var. Sağladığı birçok takip özelliğini ve piyasadaki diğer akıllı saatlerinin fiyatlarını da göz önüne alıp bir karşılaştırma yapacak olursak oppo watch akıllı saat fiyat / fayda analizinde gayet iyi gözüküyor ve sizlere oppo watch alınır tavsiyesinde bulunuyoruz. Oppo watch almaya karar veren kullanıcılar, oppo watch akıllı saatin hangi telefonlar ile uyumlu olduğunu merak ediyor.

Oppo watch uyumlu telefonlar

Oppo Watch akıllı saat ile uyumlu telefonlar, wear OS by Google ile Android 6.0 ve üstü android işletim sistemine sahip cep telefonları ile, IOS 12 ve üstü işletim sistemine sahip olan iPhone cep telefonlarıyla uyumlu bir şekilde çalışmaktadır.

Oppo Watch fiyatı ve özellikleri içeriğimizin sonuna geldik uygun fiyatlı akıllı saat incelememiz için tıklayın.

amatör porno izle

    E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir